جوابیه سازمان عمران شهرداری اهواز در خصوص خبر آسفالت ریزی شهرک نفت

در پی انتشار گزارش میدانی و تصویری از آسفالت معابر شهرک نفت از سوی پایگاه خبری عصرما ، سازمان عمران شهرداری جوابیه را خطاب به این رسانه و جهت تنویر افکار عمومی ارسال که مطابق قانون مطبوعات منتشر می گردد. مدیر مسول محترم پایگاه خبری عصر ما خوزستان جناب آقای حمیدی با سلام احتراماً ، […]

در پی انتشار گزارش میدانی و تصویری از آسفالت معابر شهرک نفت از سوی پایگاه خبری عصرما ، سازمان عمران شهرداری جوابیه را خطاب به این رسانه و جهت تنویر افکار عمومی ارسال که مطابق قانون مطبوعات منتشر می گردد.

مدیر مسول محترم پایگاه خبری عصر ما خوزستان
جناب آقای حمیدی
با سلام
احتراماً ، متن ذیل در جواب مطلب منتشر شده در پایگاه خبری عصر ما خوزستان ، بحضورتان ایفاد می گردد.خواهشمند است در پایگاه خبری و کانالهای تحت نظر آن مجموعه منتشر گردد.

نظر به انتشار مطلبی با عنوان (( شهرداری اهواز و عملیات آسفالت ریزی شهرک نفت )) در پایگاه خبری عصر ما خوزستان ، جهت تنویر افکار عمومی ، متن جوابیه سازمان سازمان عمران شهرداری اهواز بشرح ذیل می باشد.
به اطلاع همشهریان گرامی می رساند که عملیات بهسازی آسفالت معابر کوی شهرک نفت در قالب قراردادی با سازمان همیاری شهرداری های استان ، منعقد گردیده است. این قرارداد در راستای درآمدزایی این سازمان که یکی از وظایف ذاتی سازمانهای تابعه شهرداری می باشد منعقد گردیده و مطمعناً سود حاصل از آن در جهت توسعه و آبادانی شهر ، علی الخصوص مناطق کم برخوردار صرف خواهد شد ، کما اینکه اکیپهای اجرای آسفالت این سازمان از ابتدای سای جاری بصورت مستمر در محله های عین دو و ملاشیه فعالیت داشته اند.
در پایان از تمامی اصحاب رسانه ، سایتها ، روزنامه ها ، خبرگزاریها و دلسوزان شهرمان که در جهت پیشرفت ، توسعه و عدالتخواهی قلم می زنند قدردانی بعمل می آید.
اداره ارتباطات سازمان عمران شهرداری اهواز