پیام سردار “سید محمود میرفیضی” به مناسبت روز ارتش

فرماندهی انتظامی استان خوزستان به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش پیام تبریک صادر کردند.به گزارش خبرنگار خبرگزاری پلیس، در متن پیام سردار ” سید محمود میرفیضی” آمده است: در روز ۲۶ فروردین ماه سال ۱۳۵۸ حضرت امام خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در پیامی خطاب به ملت شریف و مبارز ایران روز ۲۹ فروردین را […]

فرماندهی انتظامی استان خوزستان به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش پیام تبریک صادر کردند.به گزارش خبرنگار خبرگزاری پلیس، در متن پیام سردار ” سید محمود میرفیضی” آمده است:
در روز ۲۶ فروردین ماه سال ۱۳۵۸ حضرت امام خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در پیامی خطاب به ملت شریف و مبارز ایران روز ۲۹ فروردین را «روز ارتش» اعلام کردند تا ارتش در این روز پشتیبانی خود را از جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران و حضور خود را برای فداکاری در راه استقلال و مرزهای کشور اعلام نمایند. امروز ارتشیان ما مردانی مؤمن، شجاع، حق طلب، عدالت جو و آماده فداکاری در راه آرمان های بلند ملت ایران هستند.

ارتش وفادارانه از جمهوری اسلامی حمایت کرده و می کند؛ ارتش سازمانی خلاق، پویا و پرتوان است که به خصوص در سال های اخیر که عداوت دشمنان شکل عملی و عملیاتی به خود گرفته، توانسته از طوفان هیاهو به سلامت گذر کند.

نیروهای مخلص و قهرمان ارتش در تمامی عرصه‌های مورد نیاز کشور خصوصاً در زمان جنگ تحمیلی، پاسداری از مرزها و اقتدار نظامی کشور را سرلوحه کار خود قرار داده  و به نحو مطلوب و صادقانه تبلور شعار انقلابی “ارتش فدای ملت را به منصه ظهور رسانده اند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان این روز را به ارتشیان عزیز که آوازه غیرت و هم بستگی شان، دوردست ترین دروازه های جهان را درنوردیده است، تبریک می گوید و سرافرازی آنها را از درگاه خداوند منان خواستار است.

فرمانده انتظامی استان خوزستان
سرتیپ دوم پاسدار سید محمود میرفیضی