اعضای شبکه ۱۵ نفره خرابکاری در کهگیلویه و بویراحمد بازداشت شدند

اعضای شبکه ۱۵ نفره خرابکاری در کهگیلویه و بویراحمد بازداشت شدند.سازمان اطلاعات سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ۱۵ عنصر شبکه سازمان یافته ساخت بمب دست‌ساز که قصد ایجاد ناامنی از پیش تعیین شده داشتند با اشراف اطلاعاتی دقیق و به موقع شناسایی و دستگیر شدند. در اطلاعیه روز شنبه روابط […]

اعضای شبکه ۱۵ نفره خرابکاری در کهگیلویه و بویراحمد بازداشت شدند.سازمان اطلاعات سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ۱۵ عنصر شبکه سازمان یافته ساخت بمب دست‌ساز که قصد ایجاد ناامنی از پیش تعیین شده داشتند با اشراف اطلاعاتی دقیق و به موقع شناسایی و دستگیر شدند.

در اطلاعیه روز شنبه روابط عمومی اطلاعات سپاه فتح استان آمده است: این شبکه سازمان یافته که به دنبال خرابکاری، ایجاد ناامنی در مراکز نظامی، انتظامی و نقاطی در استان بودند، شناسایی و با اقدامات به موقع و فنی متلاشی شد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: همزمان با فضاسازی معاندان برای ایجاد آشوب همزمان با سالروز اغتشاشات پارسال، ۶ عنصر اصلی و ۹ نفر مرتبط با این شبکه سازمان یافته خرابکاری برای ناامن جلوه دادن استان و اغتشاش آفرینی در روزهای آتی برنامه ریزی کرده بودند.

در پایان این اطلاعیه نیز تصریح شده است: پس از شناسایی این افراد با مجوز مقام قضایی همه این عوامل حین تست این مواد منفجره با حکم مقام قضایی بازداشت و روانه زندان شدند؛ تعدادی از عناصر دستگیر شده از فعالان اغتشاشات پارسال و دارای سوء سابقه نیز هستند.