توصیف وحیدی از «یک دهه حوادث تلخ و شیرین» دوران شمخانی

وزیر کشور در پیامی، ازتلاش ها و مجاهدت های ۱۰ ساله علی شمخانی به عنوان دبیر شورای امنیت ملی تقدیر کرد. احمد وحیدی در پیامی به شرح زیر دوره ۱۰ ساله مسئولیت شمخانی را در شورای امنیت ملی، از مقاطع حساس و خطیر کشور و نیز تحولات پرشتاب درنظام جهانی توصیف و برایش توفیق در […]

وزیر کشور در پیامی، ازتلاش ها و مجاهدت های ۱۰ ساله علی شمخانی به عنوان دبیر شورای امنیت ملی تقدیر کرد. احمد وحیدی در پیامی به شرح زیر دوره ۱۰ ساله مسئولیت شمخانی را در شورای امنیت ملی، از مقاطع حساس و خطیر کشور و نیز تحولات پرشتاب درنظام جهانی توصیف و برایش توفیق در ادامه خدمت در عرصه‌های جدید را آرزو کرد : « بسم الله الرحمن الرحیم . ​امیر دریابان علی شمخانی . بدون شک یک دهه مسئولیت خطیر جناب عالی به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی (شعام) یکی از مقاطع با شکوه و برجسته در مسیر پرشتاب تاریخ انقلاب اسلامی و ایران عزیز بود.

تمدن ایرانی – اسلامی در مسیر حرکت خود در این یک دهه شاهد حوادث تلخ و شیرینی بود که با درایت ها و تدابیر هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و مدیران شایسته ای همچون جناب عالی، گردنه های سخت را به سلامت و با موفقیت های پیاپی پشت سر گذاشت.اکنون که در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و عنایات الهی، مسئولیت شما به پایان رسیده است ، بر خود لازم می دانم از همکاری و مساعدت شما در طول این مدت با مجموعه وزارت کشور تشکر و قدردانی نمایم و در مسئولیت جدیدتان از خداوند متعال توفیق و سربلندی مسئلت ‌نمایم.»