احمدی نژاد:سکوت را به من نشان بدهید تا آن را بشکنم

 رئیس‌جمهور پیشین کشورمان گفت: ۲۲ بهمن یک نماد است که در طول سی و پنج سال گذشته ادامه داشته است. به گزارش گروه دریافت خبر عصرما،محمود احمدی‌نژاد در حاشیه مراسم بزرگداشت آیت‌الله ابطحی در دانشگاه امام صادق(ع)، در پاسخ به این پرسش که “حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را چگونه ارزیابی کردید؟” اظهار کرد: […]

 رئیس‌جمهور پیشین کشورمان گفت: ۲۲ بهمن یک نماد است که در طول سی و پنج سال گذشته ادامه داشته است.

forootan-17-25

به گزارش گروه دریافت خبر عصرما،محمود احمدی‌نژاد در حاشیه مراسم بزرگداشت آیت‌الله ابطحی در دانشگاه امام صادق(ع)، در پاسخ به این پرسش که “حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را چگونه ارزیابی کردید؟” اظهار کرد: ۲۲ بهمن یک نماد است که در سی و پنج سال گذشته ادامه داشته و فارغ از حواشی آن، یک جریان تاریخی زلال است که به سمت قله در حرکت است.

وی همچنین در برابر این پرسش که “آیا صحت دارد که وزرای دولت شما در حال آماده شدن برای حضور انتخابات دور دهم مجلس شورای اسلامی هستند؟” پاسخ داد: من سخنگوی خودم هستم و سخنگوی دیگران نیستم.احمدی‌نژاد در ابتدا با این تصور که جمع خبرنگاران،‌ دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) هستند، با آنها به گرمی احوال ‌پرسی کرد و بعد از اینکه متوجه اشتباه خود شد، از جمع خبرنگاران خارج شد.

وی سپس در هنگام بازگشت از مسجد این دانشگاه در جمع خبرنگاران حضور یافت که به برخی از پرسش‌های آنها پاسخ داد.احمدی‌نژاد در پاسخ به این پرسش که “چرا سکوت خود را نمی‌شکنید؟” گفت: سکوت کجا بوده است؟ شما سکوت را به من نشان بدهید تا آن را بشکنم.