همسر مصطفی تاج زاده با محسنی اژه‌ای دیدار کرد

همسر مصطفی تاج زاده از از دیدار خود با رییس قوه قضاییه در باره وضعیت همسرش که در بازداشت به سر می‌برد خبر داد . فخرالسادات محتشمی پور در توییتر نوشت: هم اکنون از دفتر آقای محسنی اژه‌ای برمی‌گردم. ملاقات انجام شد. موارد غیرقانونی اعمال شده را یادآوری کردم و ابراز نگرانی شدید از وضعیت […]

همسر مصطفی تاج زاده از از دیدار خود با رییس قوه قضاییه در باره وضعیت همسرش که در بازداشت به سر می‌برد خبر داد . فخرالسادات محتشمی پور در توییتر نوشت: هم اکنون از دفتر آقای محسنی اژه‌ای برمی‌گردم. ملاقات انجام شد. موارد غیرقانونی اعمال شده را یادآوری کردم و ابراز نگرانی شدید از وضعیت سلامت همسرم ادای تکلیف کردم ان‌شاءالله نتیجه بخش باشد.جلسه رسیدگی به اتهامات مصطفی تاج‌زاده که از هفدهم تیر ماه تاکنون در بازداشت به سر می‌برد، بیست و دوم مرداد ماه گذشته با سه عنوان اتهامی از جمله اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی با ذکر مصادیقی پیرامون هرکدام از این عناوین اتهامی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی برگزار شد.

پنجم شهریور ماه همسر تاج زاده در توئیتی اعلام کرده بود که صبح پنجشنبه گفتند بین ساعت ۲‌ و ۳ دفتر آقای اژه ای باشید و وی با وجود حضور در محل ملاقات موفق به انجام دیدار با رییس قوه قضاییه نشده است که مهدی کشت کار مدیر عامل خبرگزاری قوه قضاییه هم در پاسخ به محتشمی پور یادآورشد که محتشمی‌پور نتوانسته در ساعت مقرر در محل ملاقلات با رییس قوه قضاییه حاضر شود و زمانی که او به محل ملاقات رسید، اژه‌ای برای شرکت در جلسه دیگری از دفتر خارج شده بود.