وزیر اطلاعات: تعامل و هم‌افزایی‌های اطلاعاتی و امنیتی در دولت سیزدهم گسترش یافته است

وزیر اطلاعات: تعامل و هم‌افزایی‌های اطلاعاتی و امنیتی در دولت سیزدهم گسترش یافته است.وزیر اطلاعات به همراه جمعی از مدیران وزرات اطلاعات با حضور در قرارگاه قدس جنوب شرق کشور با سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران و فرمانده قرارگاه قدس و جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران دیدار و گفتگو نمودند. وزیر اطلاعات در […]

وزیر اطلاعات: تعامل و هم‌افزایی‌های اطلاعاتی و امنیتی در دولت سیزدهم گسترش یافته است.وزیر اطلاعات به همراه جمعی از مدیران وزرات اطلاعات با حضور در قرارگاه قدس جنوب شرق کشور با سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران و فرمانده قرارگاه قدس و جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران دیدار و گفتگو نمودند.

وزیر اطلاعات در این دیدار گفت: تعامل و هم‌افزایی‌های اطلاعاتی و امنیتی در دولت مردمی سیزدهم گسترش یافته است.به گزارش دبیرخانه شورای هماهنگی اطلاعات، همزمان با دهه‌ی کرامت و سی و سومین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(ره) در راستای تعاملات و هم‌افزایی بین دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی وزیر اطلاعات به همراه جمعی از مدیران وزرات اطلاعات با حضور در قرارگاه قدس جنوب شرق کشور با سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران و فرمانده قرارگاه قدس و جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار طرفین ضمن تاکید بر همکاری تعاملی مشترک و کمک به توسعه امنیت پایدار در منطقه، در ارتباط با برنامه‌های مدنظر در راستای ایجاد شرایط مناسب برای امنیت پایدار و مردمی منطقه گفتگو نمودند.

در پایان وزیر اطلاعات و مدیران وزرات و فرماندهان سپاه با حضور میدانی در مرزهای شرق کشور از زحمات محافظان و مراقبان مرزها قدردانی نمودند.