اقدام مشکوک ،پیرامون مدرک رییس جمهور در آستانه استیضاح وزیر علوم در مجلس+سند

پخش نامه ای در مورد رئیس جمهور در مجلس شورای اسلامی، آن هم در در آستانه استیضاح وزیر علوم ، شک و شبهه های زیادی در مورد منشاء این اقدام در مجلس شورای اسلامی به وجود آورده است.به گزارش عصر ما ،پخش نامه در مورد روسا قوا و مشخصاً علیه رئیس جمهور اتفاق بی‌سابقه‌ای نیست […]

پخش نامه ای در مورد رئیس جمهور در مجلس شورای اسلامی، آن هم در در آستانه استیضاح وزیر علوم ، شک و شبهه های زیادی در مورد منشاء این اقدام در مجلس شورای اسلامی به وجود آورده است.به گزارش عصر ما ،پخش نامه در مورد روسا قوا و مشخصاً علیه رئیس جمهور اتفاق بی‌سابقه‌ای نیست اما پخش نامه  در مجلس در مورد مدرک تحصیلی رئیس جمهور و شیوه بورسیه وی در شرایط فعلی مشکوک به نظر می رسد. انتشار این نامه به یکی از نمایندگان مجلس نسبت داده شده است، اما عصر ما اظهار نظری در این باره نمی کند و  متن نامه منتشر شده در مورد رئیس جمهور را منعکس می کند و قضاوت در این باره را به مخاطبان واگذار می کند.متن این نامه به شرح زیر است :

resized_409885_431

«بسم‌الله ‌الرحم‌الرحیم

حسب مندرجات اسناد مجلس شورای اسلامی، آقای حسن روحانی رئیس‌جمهور از دوره اول مجلس شورای اسلامی با عنوان «دکتر» عهده‌دار سمت نمایندگی بوده‌اند در حالی که مطابق مندرجات سایت مرکز تحقیقات استراتژیک (تحت مدیریت خود ایشان) ایشان طی سال‌های منتهی به 74 برای تحصیل در دوره‌های کارشناسی ارشد و دکترا در یکی از دانشگاه‌های انگلستان ثبت نام نموده‌اند و اکنون نیز حسب اظهارات معاون خود آقای نوبخت استاد تمام دانشگاه بوده و از آن محل حقوق دریافت می‌دارند! در این رابطه سؤالاتی به شرح زیر مطرح است که لازم است مراجع ذیربط برای روشن شدن اذهان و افکار عمومی بدان پاسخ دهند.

1- در فاصله سال‌های مجلس اول تا سال 74 که ایشان مدرک دکترا گرفته‌اند از حقوق و امتیازات عنوان «دکتر» استفاده نموده‌اند؟ اگر بلی با چه مجوز قانونی و شرعی؟

2- چگونه همزمان با تحصیل در انگلستان در پست‌های خطیری مثل نایب رئیس مجلس، دبیر شورای عالی امنیت ملی و … انجام وظیفه شده است.

3- ایشان در هیئت ممیزه کدام دانشگاه و با کدام سوابق پژوهشی موفق به کسب عنوان «استاد تمام» شده‌اند؟

4- در دوران تحصیل از بورس استفاده کرده‌اند یا با هزینه شخصی در انگلستان درس خوانده‌اند؟ اگر بورسیه بوده‌اند با شرکت در کدام آزمون و یا با کدام مجوز قانونی از بورسیه استفاده نموده‌اند؟»