وزیر اطلاعات:سیاست وزارت اطلاعات جذب حداکثری و دفع حداقلی است

«آزادگان از پیشتازان حمایت از ولایت هستند.» اين متن بخشي از پيان وزير اطلاعات به آزادگان در سالروز بازگشت آنان به ميهن است. سيدمحمود علوي در بخشي از پيام خود آورده است:آزادگان،با ایمان راسخ خود در برابر همه فشارهای جسمی و روحی دشمنان ایستادند و از شکنجه‏های مزدوران بعثی هراسی به خود راه ندادند. وی […]

«آزادگان از پیشتازان حمایت از ولایت هستند.» اين متن بخشي از پيان وزير اطلاعات به آزادگان در سالروز بازگشت آنان به ميهن است. سيدمحمود علوي در بخشي از پيام خود آورده است:آزادگان،با ایمان راسخ خود در برابر همه فشارهای جسمی و روحی دشمنان ایستادند و از شکنجه‏های مزدوران بعثی هراسی به خود راه ندادند. وی روز گذشته در مراسم گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن در سالن آمفی‌تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه اظهار کرد: عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی به برک ت جانفشانی جانبازان، ایثارگران و خانواده‌ های شهدا و خون پاک شهیدان است.

n00008759-b

وزیر اطلاعات افزود: ملتی که از مرگ بترسد تسلیم قدرت‌ها می‌شود و زمینه تسلط زورگویان و دیکتاتورها را برای خود فراهم می‌کند. به فرموده امام صادق(ع) ملتی که از خدا بترسد خداوند همه چیز را از او می‌ترساند و رعب و صلابتش را بر دل همه حکمفرما می‌کند. نماینده تهران در مجلس خبرگان تصریح کرد: امروز صلابت ایران اسلامی بر دل دشمنان نشسته و آمریکا، اسرائیل غاصب و سایر قدرت‌ها از آن می‌ترسند. وی ادامه داد: امنیت امروز کشور به برکت مجاهدت‌های خاموش سربازان گمنام امام زمان(عج) و فرهنگ ایثار، شهادت، وحدت و انتظار مردم است.وزیر اطلاعات ادامه داد: به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی، فلسطینی‌ها ابتدا سنگ برداشتند و سپس تبدیل به تیر و کمان، فلاخن و گلوله شد و امروز گلوله‌ها به موشک مبدل شده و قلب اسرائیل غاصب را نشانه گرفته است. وی خاطرنشان کرد: وزارت اطلاعات به تبعیت از سیاست‌های دولت، عرصه فعالیت را برای همه آنانی که پیرو ولایت مطلقه فقیه و قانون اساسی‌اند فراهم می‌کند تا اردوگاه نظام اسلامی فعال‌تر شود. عضو مجلس خبرگان در خاتمه تصریح کرد: امروز وزارت اطلاعات سیاست جذب حداکثری و دفع حداقلی را دنبال می‌کند و آنانی که قصد سلب امنیت جامعه را دارند از خشم سربازان گمنام امام زمان(عج) در امان نخواهند بود.ايرنا نوشت، وزیر اطلاعات پس از این مراسم برای شرکت در یادواره شهدای روستای اندریه از توابع بخش ارجمند شهرستان فیروزکوه به این خطّه سفر کرد.

حجت الاسلام سید محمود علوی در فیروزکوه هم گفت: امروز ملت ایران از آمریکا، اسرائیل و استکیار جهانی نمی‌ ترسد، زیرا در این جامعه اسلامی کسی از مرگ نمی‌هراسد و روح شهادت در میان مردمش حاکم است.وزیر اطلاعات افزود: اسارت از ترس یک ملت از مرگ سرچشمه می‌گیرد و همین موجب می‌شود تا دولت‌های قلدور بر آن جامعه مسلط شوند. وی تصریح کرد: امنیتی که امروز در جمهوری اسلامی ایران برپاست از یک سو مرهون مجاهدت خاموش سربازان گمنام امام زمان(عج) و از سوی دیگر فرهنگ شهادت، وحدت و معنویتی است که حاکم بر ایران اسلامی است. وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد: قیام و تصمیمات امام راحل، قدرت‌های فرعون‌صفت و سلطه‌گر دنیا را به زانو درآورد. وی همچنین ابراز امیدواری کرد که با آمدن دولت تدبیر و امید و ایجاد وحدت بیشتر از قبل در میان ملت، از خون شهدا و دستاوردهای انقلاب به نحو احسن پاسداری شود.