مبارزه با رژیم صهیونیستی با قدرت ادامه خواهد داشت

رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به آغاز روابط رسمی میان رژیم صهیونیستی و امارات متحده عربی به خائنان فعلی و کسانی که قصد ملحق شدن به این پروژه را دارند، هشدار داد که مبارزه با رژیم صهیونیستی با قدرت ادامه خواهد داشت. محمدباقر قالیباف روز جمعه در پیامی که در حساب کاربری خود در […]

رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به آغاز روابط رسمی میان رژیم صهیونیستی و امارات متحده عربی به خائنان فعلی و کسانی که قصد ملحق شدن به این پروژه را دارند، هشدار داد که مبارزه با رژیم صهیونیستی با قدرت ادامه خواهد داشت.

محمدباقر قالیباف روز جمعه در پیامی که در حساب کاربری خود در توئیتر منتشر کرد درباره آغاز روابط رسمی میان رژیم صهیونیستی و امارات نوشت: سازش ذلیلانه حاکمان امارات⁩ متحده عربی با رژیم جنایتکار صهیونیستی، خیانت به ارزش‌های انسانی، امت اسلامی و آرمان فلسطین است. به خائنان فعلی و کسانی که قصد ملحق شدن به این پروژه را داشته باشند، هشدار می‌دهیم مبارزه با رژیم صهیونیستی، با قدرت ادامه خواهد داشت.

‌ آمریکا، رژیم صهیونیستی و امارات متحده عربی روز گذشته (پنجشنبه ۲۳ مرداد) با انتشار بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند؛ ابوظبی و تل‌آویو رسماً روابط خود را عادی می‌کنند.عربستان سعودی و امارات در سال‌های اخیر برای ارتباط با صهیونیست‌ها تلاش‌های زیادی کرده‌اند که با روی کار آمدن «دونالد ترامپ» در آمریکا در سال ۲۰۱۵ میلادی، این روند سرعت بیشتری به خود گرفته است.ریاض و ابوظبی به دنبال آن هستند که قبل از پایان یافتن دوره ریاست جمهوری ترامپ، به رابطه با رژیم صهیونیستی دست یابند؛ زیرا در اصل این رابطه، شخص ترامپ قرار دارد و معلوم نیست که وی دوباره به عنوان رییس جمهوری آمریکا انتخاب شود.