یک توصیه به مدیرکل جدید آموزش و پرورش خوزستان پیرامون معلم سیلی خورده!

به رسم مودت و رفاقت سابق عرض سلام مجدد دارم، انتصاب شما را در این جایگاه رفیع که حکم زمین سوخته را دارد و تاک و تاکستانی از آن باقی نمانده است،چنانچه همان رتبه ۳۱ خود گویای همه حقایق پیدا و پنهان است. عرض تبریک و تهنیت دارم و آرزوی موفقیت و سربلندی. خبر تاسف […]

به رسم مودت و رفاقت سابق عرض سلام مجدد دارم، انتصاب شما را در این جایگاه رفیع که حکم زمین سوخته را دارد و تاک و تاکستانی از آن باقی نمانده است،چنانچه همان رتبه ۳۱ خود گویای همه حقایق پیدا و پنهان است. عرض تبریک و تهنیت دارم و آرزوی موفقیت و سربلندی. خبر تاسف برانگیز سیلی زدن به یک معلم فرهیخته که دانشجوی مقطع دکترا نیز می باشد. آنهم به جرم طرح چند انتقاد کارشناسانه ،آنهم در مراسم تودیع و معارفه ای که همه ی مدیران آموزش و پرورش و تیم استانداری و جناب آقای کمره ای از حوزه مقام وزارت و شخص حضرتعالی حضور داشتند،مایه ی بهت، تعجب و تاسف فراوان است.

چینش سالن و مدیریت مراسم که دست پخت روابط عمومی استانداری بوده است، می توانست بهتر مدیریت بشود که متاسفانه اینگونه نشد، بادیگاردهای انتخاباتی صدای انتقاد یک معلم را بر نتافتند و بر گوشش سیلی نواختند.این سیلی به گوش یک معلم نبود.سیلی به تمام معلمان تاریخ بود.سیلی به انسانیت بود.باید گریست و تاسف خورد ،جناب آقای کمره ای سر شما بسلامت بادا ، این دسته گل به آب دادن و سکوت زیبایتان را به عرض وزیر محترم برسانید.

جناب مودت عزیز؛نیک می دانم شما در این حادثه کاملا بی تقصیر هستید و اگر هم سکوت کردید قابل توجه و توجیه است. اما گناه آقای کمره ای غیرقابل بخشایش است، ایشان سالهای سال مسئول بازرسی وزارتخانه بودند و از کم و کیف حاشیه های این اداره کل در جریان هستند و ده ها گزارش روی میز وزرای سابق گذاشتند. سکوت ایشان توجیهی ندارد و همچنین مدیران استانداری که در مراسم حضور داشتند، سکوتشان در برابر این جسارت در اذهان باقی خواهد ماند.

جناب مودت عزیز؛انتظار عاجل می رود شخصا از معلم مضروب و مظلوم دلجویی و عیادت و نسبت به شناسایی ضارب از طریق پی گیری قضایی نهایت تلاش را مبذول فرمایید.شناختی که نسبت به شما دارم ، مطمئن هستم از هر کوششی دریغ نخواهید نمود.

محمد شریفی