استاندار مقتدایی:با پسرم دو خودروی پلاک اروند خریدیم /من یک جیپ آمریکایی خریداری کردم

استاندار خوزستان در مراسم تجلیل از صادر کنندگان نمونه استان حمایت تمام قد خود را نسبت به خودروهای پلاک اروند ابراز داشت. به گزارش خبرنگار ذره بین، نماینده عالی دول در خوزستان معتقد است تصمیم گیری ها در خصوص منافع اقتصادی استان باید شجاعانه باشد که خودروهای پلاک اروند و افتتاح بندر شادگان از جمله […]

استاندار خوزستان در مراسم تجلیل از صادر کنندگان نمونه استان حمایت تمام قد خود را نسبت به خودروهای پلاک اروند ابراز داشت. به گزارش خبرنگار ذره بین، نماینده عالی دول در خوزستان معتقد است تصمیم گیری ها در خصوص منافع اقتصادی استان باید شجاعانه باشد که خودروهای پلاک اروند و افتتاح بندر شادگان از جمله این تصمیمات بوده است.دکتر مقتدایی این را هم گفت که اقشار متوسط به بالا توان خرید این خودروها را دارند که درآمد حاصل از ترخیص آن نیز در منطقه آزاد و برای مردم خرمشهر و آبادان می باشد. این در حالی است که خرمشهری ها و آبادانی ها در جنگ جان و مال خود را به مردم کشور هدیه کردند، امروز مردم با خرید این خودروها درآمد ناشی از ترخیص آن که بالغ بر 13 تا 15 میلیون تومان می باشد را هدیه می کنند. بنابراین با این طرح تا کنون دست کم 100 میلیارد تومان پول وارد این منطقه شده است.

13540917791

مقتدایی این را هم اشاره داشت که اکنون نوبت مردم است تا نسبت به خرج این درآمدها در منطقه آزاد و خرمشهر و آبادان اقدام نمایند. در واقع این حکم پدری را دارد که برای خانواده کار می کند و پول درمی آورد و پس از آن عیال و فرزندان برای چگونگی خرج آن تصمیم می گیرند. استاندار خوزستان همچنین از خرید 2 خودروی پلاک اروند برای خود و پسرش خبر داد و گفت محض اطلاع باید بگویم من یک خودری جیپ آمریکایی خریداری کرده ام بنابراین هیچ نگرانی وجود ندارد و برای خرید آن اقدام کنید. در این لحظه حضار به وجد آمده و برای استاندار دست زدند.در اين مراسم با حضور استاندار و رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از شركت‌هاي فولاد خوزستان، گروه ملي صنعتي فولاد ايران، شركت پتروشمي مارون، كارخانه سيمان خوزستان، شركت سيمان بهبهان، شركت شير پاستوريزه پگاه خوزستان، مجتمع توليد كربورسيليسيم و اكسيدآلومينيوم آبادان، شركت نان‌آوران نگين پارس، شركت صادراتي خرماي ساير، شركت تعاوني مرزنشينان موج دريا شادگان، بازرگاني بين‌المللي موسي‌پور، بازرگاني سرادي‌پور، بازرگاني سالمي، بارزگاني خنفري و بارزگاني چلداوي به عنوان صادركنندگان برتر استان تجليل شد.