کشف ۲۷ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی شیشه در اهواز

فرمانده انتظامی استان از دستگیری یک سوداگر مرگ و کشف ۲۷ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی شیشه در شهرستان اهواز خبر داد.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار “سید محمد صالحی” در بیان این خبر اظهار داشت: در راستای تداوم اجرای طرح‌های قاطع و مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، پلیس مبارزه با مواد مخدر استان […]

فرمانده انتظامی استان از دستگیری یک سوداگر مرگ و کشف ۲۷ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی شیشه در شهرستان اهواز خبر داد.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار “سید محمد صالحی” در بیان این خبر اظهار داشت: در راستای تداوم اجرای طرح‌های قاطع و مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کار اطلاعاتی مشترک با سربازان گمنام امام زمان(عج) از انتقال یک محموله مواد مخدر صنعتی به شهرستان اهواز مطلع شدند.

وی افزود: ماموران پلیس با رصد دقیق محور خودروی سواری حامل موادمخدر صنعتی را در شهرستان اهواز شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی آن را توقیف و یک نفر سوداگرمرگ را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: ماموران پلیس در بازرسی از خودروی توقیفی ۲۷ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی شیشه که از مرزهای شرقی وارد کشور شده را کشف کردند.

سردار صالحی تاکید کرد: پلیس با مجاهدت و تلاش شبانه روزی با قاچاقچیان، اشرار و سوداگران مرگ قاطعانه برخورد می کند و اجازه جولان به آن‌ها نخواهد داد.