نگاه ویژه‌ آموزش و پرورش به مناطق دو زبانه، عشایری و مرزی

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: وزارت آموزش و پرورش نگاه ویژه‌ای به مناطق دو زبانه، عشایری و مرزی دارد. رضوان حکیم زاده در بازدید از مدرسه ابتدایی روستای صفی آباد با اشاره به ویژگی متفاوت و وضعیت خاص مدارس مناطق مرزی و حاشیه نشین گفت: وزارت آموزش و پرورش نگاه ویژه ای […]

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: وزارت آموزش و پرورش نگاه ویژه‌ای به مناطق دو زبانه، عشایری و مرزی دارد. رضوان حکیم زاده در بازدید از مدرسه ابتدایی روستای صفی آباد با اشاره به ویژگی متفاوت و وضعیت خاص مدارس مناطق مرزی و حاشیه نشین گفت: وزارت آموزش و پرورش نگاه ویژه ای به مناطق دوزبانه، عشایری و مرزی دارد.وی افزود: تلاش ما بر افزایش کیفیت آموزش در این مناطق است.

به گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، شرکت در همایش تجلیل از همکاران و دانش آموزان مقطع ابتدایی شهرستان جوانرود، شرکت در مراسم گرامیداشت نهم دی، بازدید از خانه ادبیات و ریاضی این شهرستان و شرکت در جلسه شورای اداری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان جوانرود از دیگر برنامه های سفر یک روزه معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش به جوانرود است.