غزی :هفته دولت فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی خدمات نظام است

فرماندار شهرستان شوش گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی خدمات نظام اسلامی و مرور کارنامه یکساله مسئولان است.عدنان غزی روز یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان شوش در سالن اجتماعات فرمانداری افزود: اسلام و مردم پایه ‌های اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند. وی اظهار داشت: خدمتگزاری در نظام جمهوری اسلامی افتخار است […]

فرماندار شهرستان شوش گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی خدمات نظام اسلامی و مرور کارنامه یکساله مسئولان است.عدنان غزی روز یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان شوش در سالن اجتماعات فرمانداری افزود: اسلام و مردم پایه ‌های اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی اظهار داشت: خدمتگزاری در نظام جمهوری اسلامی افتخار است لذا مسئولان باید از این فرصت به بهترین نحو ممکن برای خدمات رسانی به مردم استفاده کنند.فرماندار شوش وحدت و انسجام مسئولان را برای آبادانی و پیشرفت این شهرستان ضروری خواند و افزود: مسئولان در حد وظایف و اختیارات و در چارچوب قانون برای رفع مشکلات به یکدیگر کمک کنند.وی گفت: سال های اخیر کارهای خوبی در بخش های کشاورزی، بهداشت، راه و شهرسازی، راهداری، آموزش، عمران شهری و روستایی و... انجام شده است.غزی افزود: نهادهای دولتی برای گرامیداشت هفته دولت و یاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنر بنر نصب کنند.