حاجتی امام جمعه موقت اهواز : مردم به داعیه داران ستیز با آمریکا رای دهند

امام جمعه موقت اهواز گفت:ملت ایران در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری با عزم راسخ و هدایت های رهبری به داعیه داران ستیز با آمریکا، مبارزه با استکبار و تابع ولایت فقیه رای می دهد. به گزارش ایرنا حجت الاسلام میراحمدرضا حاجتی در خطبه های این هفته نماز جمعه اهواز در […]

امام جمعه موقت اهواز گفت:ملت ایران در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری با عزم راسخ و هدایت های رهبری به داعیه داران ستیز با آمریکا، مبارزه با استکبار و تابع ولایت فقیه رای می دهد. به گزارش ایرنا حجت الاسلام میراحمدرضا حاجتی در خطبه های این هفته نماز جمعه اهواز در مصلای مهدیه امام خمینی (ره) این شهر اظهار کرد:انتخابات آزمایشی برای ملتی است که داعیه دار زمینه سازی برای ظهور امام زمان (عج) است.

81970414-70533902

وی افزود: امید داشتن آمریکایی ها به اینکه ملت ایران به جریان واداده رای دهد و یا خون شهیدان را نادیده بگیرد یک خیال واهی و پوچ است. حجت الاسلام حاجتی ادامه داد: دشمن بداند صدای ملت ایران، صدای امام حسین (ع) است و به ندای این امام همام لبیک می گوید. امام جمعه موقت اهواز تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند آمریکایی ها هر کاری علیه ما انجام دادند شکست خوردند و در سال های اخیر عده ای مغرضانه یا از روی ساده لوحی چهره آمریکا را بزرگ می کنند و این گونه وانمود می کنند که اگر آمریکا روزی دشمن بوده الان نیست. وی گفت:طبق بیانات رهبری غیر از موضوع هسته ای مذاکره ای با آمریکا وجود ندارد و باید خط قرمزها رعایت شود.

حجت الاسلام حاجتی با اشاره به محورهای بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان اظهار کرد:بنا به فرموده مقام معظم رهبری دشمن درصدد است افکار عمومی را از اهداف پلید خود غافل کند و می خواهد در انتخابات اعمال نفوذ کند ضمن اینکه آمریکایی ها از اول انقلاب با چند نقطه اساسی از جمله شورای نگهبان مخالف بودند و البته نتوانستند کاری از پیش ببرند. وی گفت: در انتخابات مردم با رای ولایتمداری، مشت محکمی بر دهان دشمنان می کوبند و تا آخرین نفس در مقابل آمریکایی ها و آمریکازدگان خواهند ایستاد. حجت الاسلام حاجتی در ادامه با تاکید بر دیگر محورهای سخنان رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند’ اینکه من 10 بار گفتم نمی شود به آمریکا اعتماد کرد معنایش این است آمریکایی ها، از سرمایه گذاری دیگران در ایران جلوگیری می کنند’.