دکتر سیادت بر کرسی ریاست دانشگاه کشاورزی خوزستان نشست/نسیم اعتدال در ملاثانی وزیدن گرفت

دکتر عطالله سیادت قبای ریاست بزرگترین قطب آموزش کشاورزی جنوب کشور را بر تن کرد.پس از دانشگاه دزفول ،دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ملاثانی پس از ۸ سال مدیریت تندروهای پایداری اینک و در آستانه اولین بهار دولت تدبیر و امید به اعتدال سلام گفت و شاهد تغییر اساسی شد. به گزارش خبرنگار عصر ما طی […]

دکتر عطالله سیادت قبای ریاست بزرگترین قطب آموزش کشاورزی جنوب کشور را بر تن کرد.پس از دانشگاه دزفول ،دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ملاثانی پس از ۸ سال مدیریت تندروهای پایداری اینک و در آستانه اولین بهار دولت تدبیر و امید به اعتدال سلام گفت و شاهد تغییر اساسی شد.

om72xfd4m7iv75ngkq6b

به گزارش خبرنگار عصر ما طی حکمی از سوی دکتر رضا فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر سید عطاء اله سیادت به سمت سرپرست دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان منصوب شد.در حکم انتصاب دکتر سیادت آمده است:

امید است با توکل به خداوند سبحان، مأموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های مصوب به انجام رسانید. بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید.

گفتنی است: دکتر سیادت استاد رشته زراعت دانشگاه و مشاور استاندار خوزستان در امور کشاورزی و منابع طبیعی است.و در سال ۶۷ تا ۶۸ ریاست مجتمع آموزش عالی کشاورزی ملاثانی را به عهده داشت.