ابوترابی فرد در فتح المبین شوش اعلام کرد :کاروانهای راهیان نور اقدامی معنوی برای پاسداری از ارزش هاست

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کاروان های راهیان نور اقدامی معنوی برای پاسداری از ارزش هاست گفت: حضور کاروان های راهیان نور در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس نقش سازنده ای در استقامت و پایداری ملت بزرگ ایران خواهد داشت. حجت الاسلام ˈمحمدحسن ابوترابی فردˈ پنجشنبه شب به خبرنگاران گفت:حضور کاروان های راهیان نور […]

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کاروان های راهیان نور اقدامی معنوی برای پاسداری از ارزش هاست گفت: حضور کاروان های راهیان نور در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس نقش سازنده ای در استقامت و پایداری ملت بزرگ ایران خواهد داشت.

81086799-5567869

حجت الاسلام ˈمحمدحسن ابوترابی فردˈ پنجشنبه شب به خبرنگاران گفت:حضور کاروان های راهیان نور در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس و بازگویی خاطرات سلحشوران مدافع حریم اسلام قطعا نقش سازنده ای در اعتلای مراتب ایمان و رشد فضائل اخلاقی در جامعه و نیز استقامت و پایداری ملت و جوانان و دانشجویان خواهد داشت.

وی حاشیه گردهمایی راویان دفاع مقدس با عنوان میثاق عاشورایی افزود: راهی که شهدا عالیقدر فرا روی ملت ایران گشودند ،مسیر را برای حراست از دستاوردهای انقلاب و ادامه راه شهدا عالیقدر هموار خواهد کرد.فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) نیز هدف از برگزاری این گردهمایی را انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان عنوان کرد.

دریادار پاسدار ˈمرتضی صفاریˈ افزود:دراین گردهمایی بیش از یک هزار فارغ التحصیل این دانشگاه از سراسر کشور به همراه همسران خود شرکت کردند ضمن اینکه این گردهمایی سال آینده گسترده تر در یک منطقه عملیاتی دیگر برگزار خواهد شد.وی این گردهمایی را یک حرکت خودجوش معرفی کرد و افزود:با توجه به تهاجم فرهنگی دشمن ، اینگونه برنامه ها به عنوان یک حرکت گسترده می تواند توطئه های دشمن را خنثی کند.سردار صفاری پیش بینی کرد گردهمایی فارغ التحصیلان دانشگاه امام حسین (ع) سال آینده در منطقه عملیاتی شلمچه برگزار شود.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی ضمن ادای احترام به شهدای هشت سال دفاع مقدس و حضور بر مزار شهدی گمنام در منطقه عملیاتی فتح المبین ، در ادامه سفر خود به شهرستان شوش در شمال خوزستان به زیارت بارگاه حضرت دانیال نبی (ع) رفت