دیدار مدیران هلال احمر خوزستان با آیهالله شفیعی

به گزارش خبرنگار عصر ما ،پیش از ظهر امروز سه شنبه ۲۰ اسفند ،مدیر عامل ،معاونان و نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خوزستان با آیهالله شفیعی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار کردند. در این دیدار آیهالله شفیعی با استناد به روایات معصومین به تبیین جایگاه و اهمیت امداد رسانی به […]

به گزارش خبرنگار عصر ما ،پیش از ظهر امروز سه شنبه ۲۰ اسفند ،مدیر عامل ،معاونان و نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خوزستان با آیهالله شفیعی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار کردند.

hair1

در این دیدار آیهالله شفیعی با استناد به روایات معصومین به تبیین جایگاه و اهمیت امداد رسانی به مردم بویژه کمک به مستمندان و حادثه دیدگان پرداخت و خدمت در جمعیت هلال احمر را بسیار ارزشمند دانست.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان در ادامه با ابراز خرسندی از انتصاب دکتر خدادادی به سمت مدیرعاملی جمعیت هلال احمر استان گفت: آقای خدادادی از اطباء بلکه متخصصین متخصص و متعهد می باشند و بنده بسیار خوشحال شدم وقتی ایشان به سمت مدیر عامل هلال احمر منصوب گردید.

آیهالله شفیعی در پایان به نقش مهم روحانیون در کنار مدیران و امدادگران هلال احمر اشاره و افزود: وجود روحانی بزرگواری (همچون آقای جامعی) که در مناسبت ها و فرصت های مناسب مطالب را در نماز و نیز در بین نماز مطرح و مسائل شرعی را برای شما عنوان می کند بسیار مهم است ،جناب حجه الاسلام جامعی روحانی، فعال ،آگاه و بصیری است که در معیت شما هستند.

5830_404

در این نشست و پیش از سخنان آیهالله شفیعی ،آقای دکتر علی خدادادی مدیر عامل جمعیت هلال احمر به تبیین رویکرد جدید این سازمان و ارائه گزارش از برنامه های امداد رسانی نوروزی که از مورخ ۲۶ اسفند ۹۲ لغایت ۱۶ فروردین ۹۳ به اجرا در می آید پرداخت .