امیر شهبازیان فرمانده قرارگاه لشکر 92 زرهی خوزستان: ارتش آمادگی رزمی 100درصدی دارد

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 92 زرهی خوزستان گفت: ارتش جمهوری اسلامی امروز آمادگی رزمی 100 درصدی در مقابل دشمنان دارد. امیر سرتیپ علی شهبازیان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته در اهواز اظهار کرد:در فروردین 58 که در عملیات روانی، برخی تعدادی زمزمه انحلال ارتش را سر دادند، امام خمینی(ره) که […]

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 92 زرهی خوزستان گفت: ارتش جمهوری اسلامی امروز آمادگی رزمی 100 درصدی در مقابل دشمنان دارد. امیر سرتیپ علی شهبازیان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته در اهواز اظهار کرد:در فروردین 58 که در عملیات روانی، برخی تعدادی زمزمه انحلال ارتش را سر دادند، امام خمینی(ره) که از ابتدا درخت تناور ارتش را مشاهده می کرد، فرمان احیای ارتش را در 29 فروردین دادند که از فرامین مقدس امام راحل بود.

وی افزود: امروز همه به قداست ارتش جمهوری اسلامی ایران پی بردند و هم اکنون، امنیت، اقتدار و پیشرفت کشور در سایه همین ارتش و سپاه و بسیج است.شهبازیان گفت: امروز با آمادگی رزمی ارتش جمهوری اسلامی، دشمن جرات نمی کند نگاه چپ به این مملکت داشته باشد.فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 92 زرهی خوزستان ادامه داد: خانواده های ارتشیان و دیگر اقشار جامعه 29 فروردین، با حضور در رژه ارتش جمهوری اسلامی دلگرمی به این سربازان نظام بدهند و شاهد رژه عظیم آنها باشند.