تجمع کارکنان آبفای سوسنگرد مقابل آب‌وفاضلاب خوزستان

کارکنان اداره آب و فاضلاب شهرستان سوسنگرد مقابل شرکت آب و فاضلاب خوزستان تجمع کردند. یکی از کارکنان اداره آب و فاضلاب سوسنگرد به نمایندگی از سایرین،در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان این‌که ۶ ماه است که حقوق ۲۵ نفر از پرسنل اداره آب و فاضلاب سوسنگرد پرداخت نشده است، اظهار کرد: اوجود پیگیری ‌هایی که با […]

کارکنان اداره آب و فاضلاب شهرستان سوسنگرد مقابل شرکت آب و فاضلاب خوزستان تجمع کردند. یکی از کارکنان اداره آب و فاضلاب سوسنگرد به نمایندگی از سایرین،در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان این‌که ۶ ماه است که حقوق ۲۵ نفر از پرسنل اداره آب و فاضلاب سوسنگرد پرداخت نشده است، اظهار کرد: اوجود پیگیری ‌هایی که با شرکت آب و فاضلاب استان انجام شد، هیچ‌کس در این زمینه پاسخگو نیست. وی افزود: بیش از ۱٫۵ سال است که شرکت آب و فاضلاب حقوق ما را قطره چکانی می ‌دهد. در چنین شرایطی دیگر انگیزه‌ای برای کار کردن نداریم. به دنبال این امر مشکلات فراوانی به خصوص در زندگی شخصی ما پیش آمده است.

82473

 همچنین ضمیری، مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان علت تاخیر در پرداخت حقوق کارکنان اداره آب و فاضلاب سوسنگرد را بدهکار بودن این شرکت عنوان کرد و گفت: شرکت آب و فاضلاب استان ۵۷ مجموعه آبفا که تعداد زیادی از آن‌ ها اداره است را در شهرستان ‌ها پوشش می‌دهد. براساس قانون و مصوبات مجلس شورای اسلامی مراکز آب و فاضلاب شهرستان‌ها خودگردان هستند و هیچ‌ گونه بودجه دولتی ندارند. وی خاطرنشان‌ کرد: این ادارات موظفند هزینه ‌ها و حقوق خود را از درآمدهای جاری که همان قبوض آب است تامین کنند. ضمیری تصریح‌ کرد: اداره آب و فاضلاب سوسنگرد در حال حاضر ۷ میلیارد تومان از محل مشترکان آب بدهکار است و به همین علت با مشکل مواجه شده است.

منبع : ایسنا