خدادادی:برپایی بیمارستان سیار در اهواز

دوره احیای فوق تخصصی قلب به منظور افزایش توانمندی و آمادگی هر چه بیشتر تیم‌های درمان اضطراری جمعیت هلال احمر خوزستان برگزار شده است. رئیس جمعیت هلال احمر خوزستان از راه ‌اندازی بیمارستان سیار در اهواز تا پیش از فرارسیدن نوروز خبر داد. علی خدادادی در دوره آموزشی فوق تخصصی احیای قلب که در دانشکده […]

دوره احیای فوق تخصصی قلب به منظور افزایش توانمندی و آمادگی هر چه بیشتر تیم‌های درمان اضطراری جمعیت هلال احمر خوزستان برگزار شده است. رئیس جمعیت هلال احمر خوزستان از راه ‌اندازی بیمارستان سیار در اهواز تا پیش از فرارسیدن نوروز خبر داد.

5402_855

علی خدادادی در دوره آموزشی فوق تخصصی احیای قلب که در دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد اظهار کرد:دوره احیای فوق تخصصی قلب به منظور افزایش توانمندی و آمادگی هر چه بیشتر تیم‌های درمان اضطراری جمعیت هلال احمر خوزستان برگزار شده است.

وی ادامه داد: در این دوره دو موضوع آموزش داده می‌شود که یکی درمان سریع و دیگری برپایی بیمارستان سیار در حوادث است تا بتوانیم مشکلات ناشی از حوادث را کنترل کنیم.

رئیس جمعیت هلال احمر خوزستان اضافه کرد: این دوره‌ ها هر ماه در یکی از مناطق استان برگزار خواهد شد تا بتوانیم در کنار ارتقای آمادگی تیم‌هایمان، در همان دوره به مردم خدمت‌رسانی کنیم، همان طور که مدتی قبل با برگزاری مانور درمان سریع در مناطق شمالی استان به یک‌هزار و ۲۰۰ نفر از مردم آن منطقه خدمت‌رسانی کردیم. وی عنوان کرد: قبل از پایان سال برنامه برپایی بیمارستان سیار را در کنار بیمارستان سینا در شهرستان اهواز خواهیم داشت. خدادادی در پایان گفت: یک عمل جراحی را نیز در این بیمارستان انجام خواهیم داد تا آمادگی تیم‌های جمعیت هلال احمر برای روبرو شدن با حوادث احتمالی ارتقا یابد.