حجهالاسلام جامعی:خیرین سفیران رحمت و خدمت به قشر محروم جامعه اند

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: خیرین سفیران رحمت و خدمت به قشر محروم جامعه اند و نقش مهمی در رسیدگی و کمک به محرومان جامعه دارند. حجت الاسلام و المسلمین امین جامعیˈروزچهارشنبه در نشست مجمع خیرین داوطلب جمعیت هلال احمر استان خوزستان با اشاره به اینکه در اسلام، هیچ […]

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: خیرین سفیران رحمت و خدمت به قشر محروم جامعه اند و نقش مهمی در رسیدگی و کمک به محرومان جامعه دارند. حجت الاسلام و المسلمین امین جامعیˈروزچهارشنبه در نشست مجمع خیرین داوطلب جمعیت هلال احمر استان خوزستان با اشاره به اینکه در اسلام، هیچ کاری بالاتر از شاد ساختن مؤمنین و خدمت به آن ها نیست گفت: هر چه انسان نسبت به طبقات محروم و مستضعف و آسیب پذیر جامعه خدمت بیشتری داشته باشد، مورد رضای پروردگار متعال است و اسباب خوشحالی حضرت ولی عصر (ع) بیشتر فراهم می شود.

-8588138585193455851

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به اینکه کار خیر در آیات قرآن و روایات اهل بیت (ع) بسیار تأکید شده افزود:هیچ عبادتی نزد پروردگار متعال محبوبتر از این نیست که انسان مؤمنی خوشحال شود، انسانهای نیکوکار می بایست در کارهای خیر هرچه می توانند با هم رقابت داشته باشند.

حجت الاسلام جامعی در خصوص فعالیت های داوطلبانه در جمعیت هلال احمر تصریح کرد: کسانی که در امورات خیرخواهانه، توفیقی برایشان حاصل شده باید قدر این جایگاه را بدانند و از خداوند منان بخواهند که این وظیفه ای را که به آنان محول شده، هر چه بهتر انجام دهند که خداوند هرگاه برای کسی خیر بخواهد، او را وسیله و واسطه خدمت به مردم محروم می سازد.

مسوول دفترنمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به اجر معنوی فعالیت های بشردوستانه افزود: نیکوکاران جامعه می دانند ارزش کاری که می کنند با اجر دنیوی قابل مقایسه نیست و اگر قلب انسان خالص باشد و انسان مخلصانه مؤمنی را خوشحال و مسرور کند، اجرش جز نزد خدای متعال پیش هیچ کسی نخواهد بود.

حجت الاسلام جامعی گفت: اگر جامعه اسلامی بدون کارهای خیرخواهانه باشد، فاقد بخش مهمی از تعالیم اسلام است و ما فداکاری هایی که از ائمه طاهرین (ع) سراغ داریم، مؤید این نکته است که کار خیر و اعمال نیک جز مهمی از مضامین عالی جامعه اسلام محور بوده و باید برای همه درس و اسوه باشد.

جامعی در پایان از همه خیرین جامعه خواست تا به دریای بی کران خدمت به محرومین در جمعیت هلال احمر به پیوندند و واسطه فیض الهی به محرومین و قشر آسیب پذیر جامعه شوند.