پیش‌بینی تجمع آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی خوزستان

مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی تجمع آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی استان خبر داد.محمد سبزه‌زاری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: طبق بررسی نقشه‌های هواشناسی، از اواسط وقت امروز به تدریج سامانه بارشی از استان خوزستان خارج می‌شود و جو استان تا اواخر روز چهارشنبه پایدار خواهد بود. وی افزود: در این مدت، پدیده غالب به […]

مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی تجمع آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی استان خبر داد.محمد سبزه‌زاری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: طبق بررسی نقشه‌های هواشناسی، از اواسط وقت امروز به تدریج سامانه بارشی از استان خوزستان خارج می‌شود و جو استان تا اواخر روز چهارشنبه پایدار خواهد بود.

وی افزود: در این مدت، پدیده غالب به ویژه امروز در قسمت‌های جنوبی، غربی و مرکزی و فردا در قسمت‌های شمال شرقی و شرقی، مه یا مه رقیق صبحگاهی و شامگاهی پیش‌بینی می‌شود. همچنین در این مدت شاهد تجمع آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی خواهیم بود.مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در شبانه‌روز گذشته امیدیه با ۲۶ و دهدز با ۶.۳ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط خوزستان بوده‌اند. تغییرات دمای اهواز در این مدت بین ۱۰.۸ و ۲۵ درجه سانتیگراد در نوسان بوده است.