خانچی خبر داد: انجام بیش از ۵۰۰۰ پروژه در حوزه زیرساخت و محیط زیست در شهرها و روستاهای استان از محل عوارض آلایندگی نفتی

بیش از ۵۰۰۰ پروژه در حوزه زیرساخت و محیط زیست در شهرها و روستاهای استان از محل عوارض آلایندگی شرکت های نفتی انجام شد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان؛ عصر امروز جلسه کارگروه نظارت بر پرداخت و نحوۀ هزینه‌کرد عوارض آلایندگی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی در سالن جلسات […]

بیش از ۵۰۰۰ پروژه در حوزه زیرساخت و محیط زیست در شهرها و روستاهای استان از محل عوارض آلایندگی شرکت های نفتی انجام شد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان؛ عصر امروز جلسه کارگروه نظارت بر پرداخت و نحوۀ هزینه‌کرد عوارض آلایندگی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی در سالن جلسات این معاونت برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه، خانچی با اشاره به برگزاری بیش از ۶۸ جلسه بررسی پروژه‌های شهرداری‌های استان از تعریف بیش از ۵۰۰۰ پروژه عمرانی و زیرساختی و همچنین محیط زیستی در سطح استان خبر داد و افزود: تا کنون در سه مرحله بیش از ۵۷۰۰ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌ها، دهیاری‌ها، روستاهای فاقد دهیاری و همچنین عشایر استان واریز شده که در یک سال گذشته شاهد اجرای پروژه‌هایی در سطح استان هستیم که استان خوزستان را به کارگاه عمرانی تبدیل کرده است.

وی افزود: در تلاشیم در کنار کمیت اجرای پروژه‌های در سطح استان، شاهد اجرای با کیفیت‌تر پروژه‌ها باشیم که در این راستا با طرح بازرسان مردمی و همچنین اعزام ناظرین به پروژه‌ها، اقدامات انجام شده و کیفیت انجام آنها مورد بررسی قرار می‌گیرد.