اعتراف باند سارقان دریچه فاضلاب به ۲۰ فقره سرقت در “اهواز”

فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری اعضای باند سارقان دریچه فاضلاب با ۲۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.سرهنگ “حسین زلقی” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: پی وقوع چند فقره سرقت دریچه‌های آب فاضلاب شهری در سطح شهراهواز ، دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار […]

فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری اعضای باند سارقان دریچه فاضلاب با ۲۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.سرهنگ “حسین زلقی” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: پی وقوع چند فقره سرقت دریچه‌های آب فاضلاب شهری در سطح شهراهواز ، دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران گشت کلانتری۳۰ با گشت زنی هدفمند اعضای باند ۳ نفره سارقان را حین سرقت دریچه فاضلاب شهری دستگیر و خودروی وانت پیکان آن‌ها توقیف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز با اشاره به اینکه از خودروی متهمان ۱۲ عدد دریچه فاضلاب شهری کشف شد، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

سرهنگ زلقی همکاری همه جانبه و به موقع مردم با مجموعه انتظامی را از جمله عوامل تاثیرگذار در پیشگیری از وقوع جرایم برشمرد و از شهروندان خواست: ضمن توجه به هشدارها و توصیه‌های انتظامی در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.