رکورد جدید فولاد اکسین خوزستان ؛ صادرات ۴۸ هزار تن ورق تولیدی طی یکسال اخیر

صادرات ۴۸ هزار تن ورق که بالاترین رکورد صادرات در یک سال برای این شرکت است. احمد صادقیان در گفت و گو با ایسنا در خصوص فعالیت های این شرکت اظهار کرد: علی رغم محدودیت های ۴ ماهه اعمال شده از سوی وزارت نیرو در بحث تامین برق، برنامه تولیدی شرکت به صورت ۱۰۰ درصدی […]

صادرات ۴۸ هزار تن ورق که بالاترین رکورد صادرات در یک سال برای این شرکت است. احمد صادقیان در گفت و گو با ایسنا در خصوص فعالیت های این شرکت اظهار کرد: علی رغم محدودیت های ۴ ماهه اعمال شده از سوی وزارت نیرو در بحث تامین برق، برنامه تولیدی شرکت به صورت ۱۰۰ درصدی محقق شده است و البته اگر این محدودیت ها اعمال نمی شد تحقق ۱۱۷ درصدی برنامه تولیدی امکان پذیر بود.
وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون ۴۹۱ هزار تن انواع محصولات در شرکت فولاد اُکسین خوزستان تولید شده است که اگر محدودیت های انرژی در شرکت اعمال نمی شد براساس میانگین تولید در ماه های عادی، تولید ۵۶۳ هزار تن محصول امکان پذیر بود.
مدیرعامل شرکت فولاد اُکسین خوزستان با اشاره به تلاش های انجام شده برای ارتقای کیفی محصولات تولیدشده در این شرکت گفت: کیفیت محصولات درجه یک تولیدشده در شرکت فولاد اُکسین خوزستان از ابتدای امسال ۲ درصد ارتقا یافته به شکلی که کیفیت محصولات در سال گذشته، ۸۹ درصد بود اما در سال ۱۴۰۱ این عدد به ۹۱ درصد رسیده است.
صادقیان عنوان کرد: امسال همچنین یکی دیگر از اقدامات موفق و خوب انجام شده در شرکت فولاد اُکسین خوزستان بحث فروش مستقیم بود که بالاترین میزان فروش مستقیم در تمام ادوار شرکت فولاد اُکسین با ۶۲ درصد فروش مستقیم و تناژ ۲۶۲ هزار تن رقم خورد که بیانگر برنامه ریزی دقیق و مدیریت و تلاش مجموعه شرکت است.
ایشان در ادامه افزودند: در حال حاضر اندوخته استراتژیک مواد اولیه شرکت با توجه به روند تولید ماهانه در سال جاری ۳ ماه است و روند تولید محصولات بدون وقفه و به بهترین شکل در حال انجام است.
مدیرعامل شرکت فولاد اُکسین خوزستان در خصوص صادرات محصولات تولیدی این شرکت افزودند: تاکنون صادرات ۴۸ هزار تن ورق که بالاترین رکورد صادرات ورق در یک سال برای فولاد اُکسین است انجام شده است و با توجه به سفارش ماه جاری تحقق صادرات ۶۹ هزار تن ورق ممکن خواهد بود.
صادقیان با بیان اینکه محصولات شرکت فولاد اُکسین خوزستان به ۳ قاره و ۱۸ کشور جهان صادر می شوند، ادامه داد: بالاترین میزان ارزآوری در دوران فعالیت این شرکت به میزان ۴۱ میلیون دلار تاکنون محقق شده است.