سرپرست فرمانداری اهواز : عملیات جمع آوری و دفع آب های سطحی از معابر و خیابان ها در حال انجام است

سرپرست فرمانداری اهواز:عملیات جمع آوری و دفع آب های سطحی از معابر و خیابان ها با بسیج امکانات و نیروها در حال انجام است. سید احمد موالی زاده سرپرست فرمانداری اهواز روز سه‌شنبه ۲۷ دیماه به همراه بهمن یوسفی معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار از وضعیت مناطق آبگرفته شده ناشی از بارندگی بازدید و از […]

سرپرست فرمانداری اهواز:عملیات جمع آوری و دفع آب های سطحی از معابر و خیابان ها با بسیج امکانات و نیروها در حال انجام است. سید احمد موالی زاده سرپرست فرمانداری اهواز روز سه‌شنبه ۲۷ دیماه به همراه بهمن یوسفی معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار از وضعیت مناطق آبگرفته شده ناشی از بارندگی بازدید و از بسیج امکانات و نیروها برای تخلیه آب های سطحی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اهواز، سید احمد موالی زاده از کوی سیاحی، مندلی،کیان، خشایار، عین دو، سه راه خرمشهر، کوی علوی، امانیه، ملی راه، کوی انقلاب، بلوار قدس، زیتون، اقبال، کوروش، کیانپارس، کیان آباد، جاده ساحلی و دیگر مناطق اهواز که به علت بارندگی دچار آبگرفتگی شدند، بازدید کرد.

وی با بیان اینکه وضعیت رو به بهبود است، افزود: هم اکنون ایستگاه های پمپاژ فعال هستند و دستگاه های پمپ تراک، پمپ های خودمکش و دیگر تجهیزات و نیروهای شهرداری و شرکت آب و فاضلاب اهواز در حال جمع آوری و دفع آب های سطحی هستند.

سرپرست فرمانداری اهواز ادامه داد: رفع اصولی نقاط بحرانی در دستور کار قرار دارد و تلاش بر این است تا هر چه سریعتر با اجرای طرح از آبگرفتگی معابر و خیابان ها جلوگیری شود.

موالی زاده در پایان با اشاره به ترافیک در برخی از مناطق اهواز گفت: به علت حفاری برای اجرای طرح های فاضلاب تردد در برخی از خیابان ها امکان پذیر نبوده و یا به سختی امکان پذیر است که با تمهیداتی که اندیشیده شده این مشکل رفع می شود.