تاکید استاندار برضرورت برداشتن موانع از مسیر سرمایه‌گذاران و حل مشکلات اقتصادی خوزستان

استاندار خوزستان گفت: برداشتن موانع از مسیر سرمایه‌گذاران و حل مشکلات اقتصادی استان خوزستان باید در دستور کار قرار گیرد. علی اکبر حسینی محراب در نشست با رئیس کل دادگستری و شورای قضائی استان خوزستان که امروز (۱۷ دی‌ماه) برگزار شد، با تأکید بر جلوگیری از تشکیل کانون‌های قدرت در استان اظهار کرد: برداشتن موانع […]

استاندار خوزستان گفت: برداشتن موانع از مسیر سرمایه‌گذاران و حل مشکلات اقتصادی استان خوزستان باید در دستور کار قرار گیرد.

علی اکبر حسینی محراب در نشست با رئیس کل دادگستری و شورای قضائی استان خوزستان که امروز (۱۷ دی‌ماه) برگزار شد، با تأکید بر جلوگیری از تشکیل کانون‌های قدرت در استان اظهار کرد: برداشتن موانع از مسیر سرمایه‌گذاران و حل مشکلات اقتصادی استان باید در دستور کار قرار گیرد.به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان، وی افزود: باید برخی مزیت‌ها را برای استان به ارمغان بیاوریم.

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه نخستین گام خود را بر بهبود وضعیت اقتصادی استان قرار داده‌ام، گفت: برای خوزستان آتش به اختیار باید کار کرد تا از سد مشکلات گذر کنیم. در بحث‌های کشاورزی، شیلات، صنایع کوچک مرتبط با صنایع بزرگ و … با الگوبرداری از سایر طرح‌های موفق داخلی و خارجی کار شود تا بتوانیم ضمن کاهش هزینه‌های تولیدی طرح، قدرت رقابت را افزایش دهیم.