معاون عمرانی استاندار خوزستان : هماهنگی‌های لازم در خصوص مقابله با بحران‌های احتمالی بارش‌های پیش رو صورت پذیرفته است

هماهنگی‌های لازم در خصوص مقابله با بحران‌های احتمالی بارش‌های پیش رو صورت پذیرفته است/ امکانات مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با آب گرفتگی در استان بسیج شده است. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان؛ نشست کارگروه مقابله با بحران‌های احتمالی بارش‌های اخیر استان، به ریاست مهندس خانچی، معاون هماهنگی امور […]

هماهنگی‌های لازم در خصوص مقابله با بحران‌های احتمالی بارش‌های پیش رو صورت پذیرفته است/ امکانات مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با آب گرفتگی در استان بسیج شده است. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان؛ نشست کارگروه مقابله با بحران‌های احتمالی بارش‌های اخیر استان، به ریاست مهندس خانچی، معاون هماهنگی امور عمرانی، با حضور مدیر کل مدیریت بحران استان، مدیر کل دفتر فنی و ترافیک استانداری، مدیر کل آبفا استان، مدیر کل هواشناسی استان و تعدادی از مسئولان استانی در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

در این نشست، خانچی با تأکید مجدد بر هماهنگی بیش از پیش دستگاه‌های متولی، از دستگاه‌های اجرایی خواست که برای موج بارش جدید تمام امکانات و نیروهای انسانی خود را در حالت آماده باش قرار دهند.وی افزود: با هماهنگی‌های بعمل آمده، تمام امکانات مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی و صنایع و شرکت‌های صنعتی به حالت آماده باش در اختیار دستگاه‌های متولی قرار گرفته است.

خانچی در پایان اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی و متولی با همت و تلاش شبانه‌روزی، تمام تلاش خود را برای کاهش مشکلات مردم هم‌استانی بکار گیرند و در این راستا در صورت مشاهده قصور توسط یک مدیر، با ایشان برخورد خواهد شد.