دستگیری دو نفر از عوامل اصلی حادثه تروریستی ایذه / دو نفر دیگر کشته شدند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان از دستگیری دو نفر از عوامل اصلی حادثه تروریستی ایذه و کشته شدن دو نفر دیگر از آنان خبر داد. صادق جعفری چگنی با اشاره به شناسایی عوامل اصلی حادثه تروریستی ایذه و دستگیری تعدادی از این عوامل اظهار کرد: صبح امروز (۲۹ آذرماه) در اقدام عملیاتی مشترک […]

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان از دستگیری دو نفر از عوامل اصلی حادثه تروریستی ایذه و کشته شدن دو نفر دیگر از آنان خبر داد.

صادق جعفری چگنی با اشاره به شناسایی عوامل اصلی حادثه تروریستی ایذه و دستگیری تعدادی از این عوامل اظهار کرد: صبح امروز (۲۹ آذرماه) در اقدام عملیاتی مشترک وزارت اطلاعات، سپاه و فراجا برای دستگیری یک تیم مسلح از این عوامل اقدام شده است.

وی افزود: در درگیری مسلحانه این افراد با ماموران که در استان خوزستان انجام شد، دو نفر از آنها دستگیر و دو نفر کشته شده‌اند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان گفت: در این عملیات چهار قبضه سلاح، حدود ۲ هزار فشنگ و هفت خشاب اسلحه جنگی نیز کشف شده است.

به گزارش ایسنا، در حمله تروریستی ایذه در ۲۵ آبان ماه هفت نفر از جمله یک نوجوان ۱۰ ساله به نام کیان پیر فلک به شهادت رسیدند و تعدادی نیز مجروح شدند.