در پی افزایش مراجعه بیماران تنفسی؛

بیمارستان‌ های خوزستان در وضعیت آماده‌ باش قرار گرفتند

اهواز- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: در پی افزایش مراجعه بیماران تنفسی همه بیمارستان‌های خوزستان در وضعیت آماده‌باش قرار گرفتند. حبیب حی‌بر عصر امروز پنجشنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای بیان کرد: با افزایش چشمگیر مراجعات اطفال و نوزادان با علائم آنفلوانزا و تنگی نفس و با توجه به تکمیل ظرفیت مرکز آموزشی، پژوهشی و […]

اهواز- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: در پی افزایش مراجعه بیماران تنفسی همه بیمارستان‌های خوزستان در وضعیت آماده‌باش قرار گرفتند. حبیب حی‌بر عصر امروز پنجشنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای بیان کرد: با افزایش چشمگیر مراجعات اطفال و نوزادان با علائم آنفلوانزا و تنگی نفس و با توجه به تکمیل ظرفیت مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی ابوذر اهواز، همه بیمارستان‌های دارای بخش اطفال و نوزادان خوزستان، به حالت آماده‌باش کامل درآمدند.

وی با اشاره به اینکه بیمارستان گلستان اهواز با تخصیص ۱۰ تخت ویژه آماده خدمات رسانی به بیماران تنفسی هستیم، افزود: مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امام خمینی (ره) اهواز برای خدمات رسانی به مراجعان با علائم تنفسی در وضعیت آماده‌باش قرار گرفت.

حی‌بر با بیان اینکه بیمارستان سینا شهرستان کارون با تمام توان و با استفاده از همه ظرفیت آماده خدمات رسانی به بیماران است، گفت: همچنین بیمارستان سوانح سوختگی طالقانی اهواز با اختصاص ۱۵ تخت به بیماران ارجاعی از بیمارستان ابوذر اهواز، آماده خدمات رسانی است.