خانچی : کار احداث سایبان و مه پاش در مواکب، پارکینگ ها و مقابل پایانه‌ها آغاز شده است

خانچی : کار احداث سایبان و مه پاش در مواکب، پارکینگ ها و مقابل پایانه‌ها آغاز شده است. موکب داران برای تحویل امکانات به مرزها بیایند. رئیس کمیته زیرساخت ستاد اربعین خوزستان از آمادگی شبکه‌های خدمات آب، برق و فاضلاب پایانه ها خبرداد. مهندس محمد خانچی امروز در حاشیه بازدید از مرزهای خوزستان اظهار داشت: […]

خانچی : کار احداث سایبان و مه پاش در مواکب، پارکینگ ها و مقابل پایانه‌ها آغاز شده است. موکب داران برای تحویل امکانات به مرزها بیایند. رئیس کمیته زیرساخت ستاد اربعین خوزستان از آمادگی شبکه‌های خدمات آب، برق و فاضلاب پایانه ها خبرداد. مهندس محمد خانچی امروز در حاشیه بازدید از مرزهای خوزستان اظهار داشت: از امسال به مدت ده سال اربعین در فصل گرما خواهد بود لذا می‌طلبد سناریویی با فصل گرما داشته باشیم.

وی افزود: تدبیری که در ستاد اربعین استان شد اولویت ما در دو پایانه مرزی احداث سایبان و مه پاش است که در مواکب، پارکینگ ها و جلوی پایانه‌ها در حال احداث هستیم.

رئیس کمیته زیرساخت ستاد اربعین خوزستان گفت: از همین فرصت استفاده می کنیم و خواهش می کنیم تا زمانی که دستگاه های خدمات رسان در محل هستند بیایند و در موکب‌ها مستقر شوند و مقدمات خدمات رسانی به زائران را فراهم کنند.

وی افزود: کار آب و برق و شبکه فاضلاب دو پایانه به اتمام رسیده و الان در حال رفع نواقص هستیم. به همین جهت نیاز است تا موکب داران عزیز حضور پیدا کنند تا اگر احیانا شبکه ها در دادن امکانات به موکبی دچار مشکل شده باشند برطرف شود.

معاون عمرانی استاندار خوزستان با اشاره با فعالیت‌های کمیته زیرساخت ستاد اربعین برای سهولت دسترسی به مرزها بیان کرد: نواقصی که در سالهای گذشته بود و باعث اعتراض مردم شده بود بحث جاده های دسترسی است که در حال تلاش هستیم تا اوایل شهریور ماه نواقص محورهای مواصلاتی با اولویت نقاط حادثه خیز برطرف شود.