کشف ۹ میلیارد ریال کالای قاچاق در “اهواز”

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف ۶۲ طاقه پارچه قاچاق به ارزش ۹ میلیارد ریال در شهرستان اهواز خبر داد.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار “سید محمد صالحی” با اعلام این خبر، اظهار داشت: در راستای مبارزه جدی با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز، ماموران انتظامی کلانتری ۱۷ شهرستان اهواز، با کار گسترده […]

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف ۶۲ طاقه پارچه قاچاق به ارزش ۹ میلیارد ریال در شهرستان اهواز خبر داد.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سید محمد صالحی" با اعلام این خبر، اظهار داشت: در راستای مبارزه جدی با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز، ماموران انتظامی کلانتری ۱۷ شهرستان اهواز، با کار گسترده اطلاعاتی پس از کنترل محورهای مواصلاتی موفق به شناسایی و توقیف یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ حامل بار قاچاق شدند.

وی بیان داشت: ماموران پلیس در بازرسی از بار خودروی توقیفی ۶۲ طاقه پارچه فاقد هرگونه مجوز گمرکی کشف شد. فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: کارشناسان ارزش بار مکشوفه را ۹ میلیارد ریال برآورد کردند.

سردار صالحی در ادامه خاطرنشان کرد: در این راستا یک نفر دستگیر که به همراه خودروی توقیفی و محموله قاچاق جهت سیر مراحل قانونی تحویل اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان قاچاق را یکی از معضلات اقتصادی جامعه بر شمرد و یادآور شد: پلیس در رابطه با قاچاق هیچ مماشاتی با قاچاقچیان نخواهد داشت و با افرادی که مبادرت به قاچاق می کنند به سختی برخورد خواهد شد.