اجتماع غدیریون اهواز با زمزمه سرود سلام فرمانده در گرم ترین روز سال

در آستانه عید غدیر ، عید امامت و ولایت هزاران اهوازی دلداده مهدی موعود عصر شنبه در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان همنوا با هم سرود “سلام فرمانده” دهه شصتی ها و نوای “ای لشکر صاحب الزمان(عج)” روزگار جهاد شهادت را زمزمه کردند تا آمادگی خود را برای ظهور آن فرمانده غایب از نظر اعلام کنند. […]

در آستانه عید غدیر ، عید امامت و ولایت هزاران اهوازی دلداده مهدی موعود عصر شنبه در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان همنوا با هم سرود "سلام فرمانده" دهه شصتی ها و نوای "ای لشکر صاحب الزمان(عج)" روزگار جهاد شهادت را زمزمه کردند تا آمادگی خود را برای ظهور آن فرمانده غایب از نظر اعلام کنند.

اجتماعی خانوادگی غدیریون در حالی با حضور هزاران نفر از دهه نودی‌ها، جوانان، نوجوانان و اقشار مختلف مردم در ورزشگاه ۳۰ هزار نفری شهدای فولاد خوزستان برگزار شد که بر اساس اعلام هواشناسی امروز آغاز گرمترین هفته خوزستان در امسال است.

در این مراسم کودکان، نونهالان و نوجوانان به همراه اولیا و خانواده های خود حضور یافته و با اجرای سرود سلام فرمانده، عشق و ارادت خود را به ساحت مقدس امام زمان مهدی موعود (عج) اعلام کردند.شرکت کنندگان در این اجتماع بزرگ همچنین نوای حماسی “ای لشکر صاحب الزمان(عج)” دوران فداع مقدس را با نوای حاج صادق آهنگران را سر دادند تا آمادگی خود را برای ظهور آن منجی وعده داده شده اعلام کنند.

شرکت کنندگان در این مراسم معنوی در حالی که در دست خود پرچم جمهوری اسلامی، لبیک یا مهدی و عکس‌هایی از مقام معظم رهبری و سردار سیلمانی را داشتند.حضور در این مراسم محدود به دهه نودی ها نبود بلکه همه آحاد جامعه با عشق و علاقه خود به ائمه اطهار به ویژه امام زمان و نظام جمهوری اسلامی شرکت کرده بودند.