معاون عمرانی استاندار خوزستان : دانشگاه‌های استان، به پیشرفت و توسعه‌ی استان، نگاه ویژه داشته باشند

دانشگاه‌های استان، به پیشرفت و توسعه‌ی استان، نگاه ویژه داشته باشند. خانچی در این دیدار، با تأکید به نقش مهم علمی و نظری دو دانشگاه شهید چمران و آزاد اهواز، از عزم مدیریت استان از هم‌افزایی روزافزون مراکز علمی و دستگاه‌های اجرایی خبر داد و تأکید کرد: مراکز علمی و دستگاه های اجرایی با تلفیق […]

دانشگاه‌های استان، به پیشرفت و توسعه‌ی استان، نگاه ویژه داشته باشند. خانچی در این دیدار، با تأکید به نقش مهم علمی و نظری دو دانشگاه شهید چمران و آزاد اهواز، از عزم مدیریت استان از هم‌افزایی روزافزون مراکز علمی و دستگاه‌های اجرایی خبر داد و تأکید کرد: مراکز علمی و دستگاه های اجرایی با تلفیق ابعاد نظری و اجرایی مسائل و چالش‌های استان، می‌توانند سرعت و کیفیت حل این مسائل را بسیار بالا برده و رضایت‌مندی مردمی را به همراه داشته باشند.

وی تأکید کرد: با وجود هیئت علمی توانا و عالم در دو دانشگاه شهید چمران و آزاد، می‌توان استان خوزستان را به جایگاه اصلی و در شأن مردم نجیب استان رساند.

در این دیدار، دکتر آخوند شوشتری، ضمن خیر مقدم و ابراز خرسندی از برگزاری این نشست اظهار داشت: دانشگاه شهید چمران با وجود هیئت علمی کاردان و توانمند، می‌تواند در حل مسائل و چالش‌های اصلی همچون مدیریت آب و برق و همچنین در حوزه‌های ترافیک و مدیریت شهری، به کمک دستگاه‌های اجرایی بیاید‌.

دکتر افروس، رئیس دانشگاه آزاد اهواز، ضمن قدردانی از برگزاری این نشست، از راه‌اندازی اندیشکده علمی حل نظام‌مند مسائل استان خبر داد و افزود: دانشگاه آزاد، با وجود ۱۵۰۰ عضو هیئت علمی، نقش بی‌نظیری در حل مسائل استان دارا می‌باشد.

وی از راه‌اندازی مرکز پژوهشی ریزگرد‌ها در این دانشگاه خبر داد و ابراز امیدواری کرد که با نگاه ویژه معاون محترم عمرانی استاندار، شاهد ایجاد تحول در حل علمی مسائل استان خواهیم بود.