دکتر جمال فیاضی به ریاست دانشگاه کشاورزی خوزستان (ملاثانی) منصوب شد

به گزارش اداره‌ کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمدعلی زلفی‌گل طی حکمی، دکتر جمال فیاضی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان منصوب کرد. در این حکم خطاب به سرپرست جدید دانشگاه آمده است؛ انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و […]

به گزارش اداره‌ کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمدعلی زلفی‌گل طی حکمی، دکتر جمال فیاضی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان منصوب کرد. در این حکم خطاب به سرپرست جدید دانشگاه آمده است؛ انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران و یاوران علمی (کارکنان)، تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه را جهت تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی علمی، توسعه همه‌جانبه علم و فناوری، آموزش پژوهش‌محور، پژوهش آموزش‌محور، مهارت‌افزایی، کارآفرینی، فرهنگ‌سازی کارتیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند دانشگاه اسلامی به کار گیرید. توفیق روزافزون جنابعالی را در پیش‌برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.
دکتر زلفی‌گل همچنین در نامه‌¬ای جداگانه از دکتر عباس عبدشاهی رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان در مدت تصدی این مسئولیت‌ها تشکر و قدردانی کرد.
روابط عمومی دانشگاه ضمن عرض تبریک به آقای دکتر فیاضی و همچنین تشکر از زحمات دکتر عبدشاهی، توفیق روزافزون، سلامتی و سرافرازی را برای ایشان خواهان است.