آماده باش صددر صد مجموعه انتظامی استان/شهروندان عزیز به محل حادثه مراجعه نکنند

آماده باش صددر صد مجموعه انتظامی استان/شهروندان عزیز به محل حادثه مراجعه نکنند.فرمانده انتظامی استان خوزستان با حضور میدانی در محل ریزش ساختمان متروپل گفت:ماموران پلیس برای انتظام بخشی و تامین امنیت در صحنه حضور دارند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار “سید محمد صالحی” با حضور در محل حادثه ساختمان ۱۰ طبقه شهرستان […]

آماده باش صددر صد مجموعه انتظامی استان/شهروندان عزیز به محل حادثه مراجعه نکنند.فرمانده انتظامی استان خوزستان با حضور میدانی در محل ریزش ساختمان متروپل گفت:ماموران پلیس برای انتظام بخشی و تامین امنیت در صحنه حضور دارند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سید محمد صالحی" با حضور در محل حادثه ساختمان ۱۰ طبقه شهرستان آبادان اظهار داشت: تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم حادثه دلخراشی که امروز در شهرستان آبادان به وقوع پیوست و منجر به جان باختن و مصدومیت تعدادی از مردم خوب و عزیز شهرستان آبادان شد.

وی افزود: به محض اطلاع از وقوع این حادثه حسب وظیفه و دستور سردار فرمانده محترم فراجا، بلافاصله فرمانده انتظامی شهرستان و بلافاصله اینجانب در صحنه حضور پیدا کردیم.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: هم‌اکنون مجموعه انتظامی استان خوزستان در آماده باش صد درصد هستند و کلیه واحدهای امدادی، عملیاتی، انتظامی و واحد‌های ترافیکی در صحنه حضور دارند و کار تسهیل در تردد و روان سازی را برای خودروهای امدادی انجام می‌دهند.

وی با بیان اینکه ماموران عملیاتی و انتظامی برای انتظام بخشی و تامین امنیت در صحنه حضور دارند، گفت: تمام تلاش ما این است که یک فضای امن و آرام ایجاد بکنیم تا همکاران خوب و پرتلاش در دیگر واحد های امدادی بتوانند خدمات خود را به نحو احسن انجام بدهند.

سردار صالحی با اشاره به اینکه حسب دستور سردار فرمانده محترم فراجا تا پایان کار نیروها حضور داشته باشند و امنیت مطلوبی را برای شهروندان عزیز فراهم کنیم، تصریح کرد : سردار اشتری مستمرا وضعیت را رصد و کنترل می کنند وبا ما در ارتباط هستند ودرخصوص تامین نیازمندیها اقدامات اساسی انجام شده و برای تامین امنیت مردم عزیز پیش بینی های لازم صورت گرفته‌است.

وی خاطرنشان کرد: از مردم خوب شهرستان آبادان خواهش داریم که از مراجعه به محل حادثه خودداری کنند واحدهای امدادی بتوانند بدون دغدغه به وظایف خود اقدام کنند.