اعتراف سارق موبایل قاپ به ۲۳ فقره سرقت در “اهواز”

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری سارق حرفه‌ای موبایل قاپ با ۲۳ فقره سرقت در شهرستان اهواز خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “حجت اله سفیدپوست” در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت تلفن همراه با روش قاپ‌زنی در برخی مناطق شهرستان اهواز، موضوع به صورت […]

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری سارق حرفه‌ای موبایل قاپ با ۲۳ فقره سرقت در شهرستان اهواز خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حجت اله سفیدپوست" در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت تلفن همراه با روش قاپ‌زنی در برخی مناطق شهرستان اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران پایگاه شرق پلیس آگاهی با کار اطلاعاتی یک سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار در ارتباط با سرقت‌های به‌وقوع پیوسته را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی طی عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه از متهم ۳ دستگاه تلفن همراه سرقتی کشف و یکدستگاه موتورسیکلت مورد استفاده در سرقت‌ها توقیف شد، تصریح کرد: متهم در تحقیقات پلیس به ۲۳ فقره سرقت موبایل قاپی اعتراف کرد. سرهنگ سفیدپوست با بیان اینکه تعدادی از مالباختگان مرتبط با این پرونده شناسایی شدند، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.