پیگیری‌ های فرماندار اهواز از توقف بازی استقلال ملاثانی و مس کرمان جلوگیری کرد

سید سلطان حسینی امین با اشاره به بازی مقتدرانه تیم استقلال ملاثانی در مقابل تیم مس کرمان از سری رقابت های لیگ یک کشور اظهارکرد: این رقابت ، امروز در شهرک نفت اهواز جریان داشت که در نیمه دوم ، از ادامه بازی به دستور داور جلوگیری شد. وی افزود: داور به دلیل عدم حضور […]

سید سلطان حسینی امین با اشاره به بازی مقتدرانه تیم استقلال ملاثانی در مقابل تیم مس کرمان از سری رقابت های لیگ یک کشور اظهارکرد: این رقابت ، امروز در شهرک نفت اهواز جریان داشت که در نیمه دوم ، از ادامه بازی به دستور داور جلوگیری شد.

وی افزود: داور به دلیل عدم حضور عوامل انتظامی در محل برگزاری این مسابقه فوتبال، در نظر داشت تا با واگذاری امتیاز بازی به تیم مهمان ، پایان رقابت امروز را اعلام کند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ملاثانی تصریح کرد: با توجه به اهمیت این بازی، حضور فوری عوامل انتظامی در محل ورزشگاه شهرک نفت از طریق فرماندار اهواز به عنوان رئیس شورای تامین این شهرستان مورد پیگیری قرار گرفت.

مهندس مسعود فلاحی” فرماندار شهرستان اهواز پس از تماس مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ملاثانی، دستور حضور فوری عوامل انتظامی در محل این مسابقه را صادر ‌کرد..گفتنی است، همزمان با حضور نیروی انتظامی در ورزشگاه شهرک نفت اهواز، بازی تیم های استقلال ملاثانی و مس کرمان پس از ۲۰ دقیقه توقف به روال عادی بازگشت.