دستگیری اعضای باند سازمان یافته ارتشا و فساد اقتصادی در اداره کل امور مالیاتی خوزستان

ضربه سربازان گمنام امام زمان عج در اداره کل اطلاعات خوزستان به باند ارتشا و فساد اقتصادی . با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات خوزستان ، باند سازمان یافته ارتشا و فساد اقتصادی در اداره کل امور مالیاتی خوزستان شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی تعداد سه […]

ضربه سربازان گمنام امام زمان عج در اداره کل اطلاعات خوزستان به باند ارتشا و فساد اقتصادی . با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات خوزستان ، باند سازمان یافته ارتشا و فساد اقتصادی در اداره کل امور مالیاتی خوزستان شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی تعداد سه نفر از متهمان دستگیر و سی نفر احضار شدند.براساس این گزارش، متهمان با کاهش مبالغ مالیات و تضییع حقوق بیت المال و در مواردی با بزرگنمایی مبالغ مالیاتی و فریب مودی ، اقدام به اخذ رشوه از مودیان می نمودند.

تاکنون از متهمان این پرونده چند فقره ملک مسکونی و تجاری ، صدها قطعه مسکوکات طلا ، هزاران دلار پول نقد کشف و ضبط و حساب های بانکی متهمین با میلیاردها تومان موجودی مسدود شده است.
اداره کل اطلاعات خوزستان با تشکر از همکاری مردم شریف و فهیم استان ، اعلام می دارد هر گونه اخبار مرتبط با مفاسد اقتصادی را با شماره تماس ۱۱۳ ستاد خبری وزارت اطلاعات اطلاع رسانی نمایند.