نارضایتی نماینده ایذه از توجه رییس جمهور به مناطق جنوب استان

حجت‌الله درویش‌پور در جلسه شورای اداری که با حضور رئیس جمهور و وزرای دولت یازدهم و همچنین مسئولان شهرستانی و استانی در محل فرمانداری آبادان برگزار شد، اظهار داشت: مردم ایذه و باغملک دوست داشتند شاهد حضور رئیس جمهور و مسئولان دولت باشند. وی ادامه داد: علاوه بر این، مردم این مناطق تشنه خدمات دولت برای […]

حجت‌الله درویش‌پور در جلسه شورای اداری که با حضور رئیس جمهور و وزرای دولت یازدهم و همچنین مسئولان شهرستانی و استانی در محل فرمانداری آبادان برگزار شد، اظهار داشت: مردم ایذه و باغملک دوست داشتند شاهد حضور رئیس جمهور و مسئولان دولت باشند.

وی ادامه داد: علاوه بر این، مردم این مناطق تشنه خدمات دولت برای توسعه و بهبود وضعیت بخش‌های مختلف ایذه و باغملک بودند.نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ایذه و باغملک با وجود اینکه بین دو رودخانه قرار دارد، اما مشکل آب شرب را برای ساکنان هدیه آورده و وضعیت آب سرب مردم مناسب نیست.

وی ادامه داد: از دولت می‌خواهیم در این رابطه تمهیدات لازم را در نظر گرفته و چاره اندیشی کند.درویش‌پور در پایان عنوان کرد: در این سفر هیئت دولت، بیشتر به جنوب استان توجه شد و مشکلات و مناطق شمال استان دیده نشد و یا کمرنگ در نظر گرفت شدند.