استاندار خوزستان : هشت سال گذشته یک نوع بی‌مدیریتی در ابعاد مختلف و از جمله ورزش در خوزستان داشتیم!

استاندار خوزستان در جلسه شورای ورزش استان تاکید کرد؛ اولویت ورزش استان تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی باشد.استاندار خوزستان گفت: اولویت ورزش استان، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی در یک زمان بندی کوتاه مدت باشد به گونه‌ای که در کمتر از یک سال به بهره‌برداری برسند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری صادق خلیلیان روز […]

استاندار خوزستان در جلسه شورای ورزش استان تاکید کرد؛ اولویت ورزش استان تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی باشد.استاندار خوزستان گفت: اولویت ورزش استان، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی در یک زمان بندی کوتاه مدت باشد به گونه‌ای که در کمتر از یک سال به بهره‌برداری برسند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری صادق خلیلیان روز یکشنبه در نشست شورای ورزش خوزستان در محل استانداری بیان کرد: خوزستان دارای برخی ظرفیت‌ها است که باید از آنها در جهت توسعه ورزش همگانی و قهرمانی استفاده کنیم. وی گفت: باید سلامت را در جامعه توسعه دهیم و یکی از روش های این کار توسعه ورزش در بین آحاد مردم است.

وی افزود: شرکت ها و موسسات می‌توانند با حمایت از تیم‌های ورزشی خوزستان در لیگ‌های مختلف، به نوعی مسوولیت اجتماعی خود را ایفا کنند.استاندار خوزستان گفت: برخی پروژه‌های نیمه تمام در خوزستان وجود دارد که خیلی سریع می‌توانیم آنها را به بهره برداری برسانیم لذا این موضوع باید در دستور کار قرار گیرد. همچنین برخی پروژه‌ها تکمیل شده اما بدون استفاده مانده است.

وی افزود: انتظار داریم که از تمام ظرفیت ها و سالن های ورزشی استان به خوبی استفاده شود.خلیلیان با بیان اینکه اگر مجدد زمین چمن و سالن ورزشی بسازیم و از آن استفاده نشود، فایده‌ای ندارد ادامه داد: متاسفانه در جای جای استان سالن‌ها و زمین چمنی وجود دارد که به حال خود رها شده‌اند.

وی با بیان اینکه در هشت سال گذشته یک نوع بی‌مدیریتی در ابعاد مختلف و از جمله ورزش در خوزستان داشتیم گفت: اگر بخواهیم به دنبال کارهای روزمره اداری باشیم، ورزش استان به هیچ جا نمی رسد و سلامت مردم نیز به خطر می‌افتد.

استاندار خوزستان افزود: فلسفه ورزش تحرک، پویایی، شادابی و نشاط است و استان خوزستان به شدت به این نیاز دارد لذا باید از تمام ظرفیت ها استفاده شود.وی ادامه داد: پارک بانوان در اهواز احداث شده اما بدون استفاده مانده است لذا باید یک کارگروه تشکیل شده و در این خصوص تعیین تکلیف شود.

خلیلیان گفت: بحث انجمن خیران حوزه ورزش پیشنهاد خوبی است و می‌توان از کمک آنها برای توسعه ورزش استان استفاده کرد. امور ورزش را باید مردمی کرد زیرا با اتکا به اعتبارات دولتی نمی‌توان ورزش را توسعه داد. همچنین می‌توان از ظرفیت های قانونی استفاده کرد و پروژه های نیمه تمام را به بخش خصوصی داد.