دستبند پلیس شوش بر دستان عاملان تیراندازی به سمت تریلرهای کشنده

فرمانده انتظامی شهرستان شوش از دستگیری عاملان تیراندازی به سمت تریلرهای کشنده در این شهرستان خبر داد.به. گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “روح‌اله یاری‌زاده” در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر تیراندازی به سمت ۲ خودرو تریلر کشنده در محور الوان به سمت بستان موضوع به […]

فرمانده انتظامی شهرستان شوش از دستگیری عاملان تیراندازی به سمت تریلرهای کشنده در این شهرستان خبر داد.به. گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "روح‌اله یاری‌زاده" در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر تیراندازی به سمت ۲ خودرو تریلر کشنده در محور الوان به سمت بستان موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران آگاهی شهرستان با اشراف اطلاعاتی و شگردهای خاص پلیسی در کمتر ۲۴ ساعت، ۴ سارق جاده‌ای که عاملان اصلی تیراندازی به سمت این تریلرها بودند را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی طی عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شوش در ادامه گفت: ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد ۴ دستگاه گوشی تلفن همراه، ۴ دستگاه موتورسیکلت دارای پلاک مخدوش، ۵ دستگاه تولید ارز دیجیتال و یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ نقره ای پلاک مخدوش را کشف کردند.

سرهنگ یاری زاده با اشاره به تلاش ماموران جهت کشف سلاحهای متهمان تصریح کرد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس این شهرستان بوده و هرگز اجازه جولان به برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی را نخواهد داد.