السیسی استعفا داد: می خواهم نامزد انتخابات ریاست جمهوری شوم

عبدالفتاح السیسی، وزیر دفاع مصر از سمت خود استعفا و رئیس ستاد مشترک ارتش این کشور به عنوان جانشین وی معرفی شد. به گزارش گروه دریافت خبر عصر ما ،شبکه المیادین گزارش داد: عبدالفتاح السیسی ضمن اعلام استعفا از وزارت دفاع، کاندیداتوری خود در انتخابات ریاست جمهوری مصر را اعلام کرد. ژنرال عبدالفتاح السیسی، وزیر […]

عبدالفتاح السیسی، وزیر دفاع مصر از سمت خود استعفا و رئیس ستاد مشترک ارتش این کشور به عنوان جانشین وی معرفی شد. به گزارش گروه دریافت خبر عصر ما ،شبکه المیادین گزارش داد: عبدالفتاح السیسی ضمن اعلام استعفا از وزارت دفاع، کاندیداتوری خود در انتخابات ریاست جمهوری مصر را اعلام کرد.

56182_701

ژنرال عبدالفتاح السیسی، وزیر دفاع مصر از سمت خود استعفا کرد و شورای عالی نیروهای مسلح در پی این استعفا ضمن برگزاری نشستی، “صدقی صبحی”، رئیس ستاد مشترک ارتش این کشور را به عنوان جانشین السیسی معرفی کرد.

عبدالفتاح السیسی با کناره‌ گیری از مقام خود به عنوان وزیر دفاع مصر راه را برای نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری هموار کرد.عبدالفتاح السیسی، وزیر دفاع مصر روز چهارشنبه با رهبران ارتش این کشور دیدار و اعلام کرد، به منظور نامزد شدن در انتخابات ریاست ‌جمهوری از سمت خود به عنوان وزیر دفاع استعفا کرده است.پیش از این، حمدین صباحی، سیاستمدار مصری تنها کسی بود اعلام کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری کرده بود. وی در انتخابات ریاست جمهوری پیشین مصر که در سال 2012 برگزار و محمد مرسی در آن پیروز شد رتبه سوم را به دست آورد.