سلسله حملات رژیم صهیونیستی به غزه/ شلیک ۱۳۰ موشک به سوی سرزمین‌های اشغالی

 جنگنده ‌های رژیم صهیونیستی در پاسخ به پرتاب موشک از سوی جهاد اسلامی به سرزمین ‌های اشغالی، چندین بار غزه را بمباران کردند.به گزارش گروه دریافت خبر عصر ما به نقل از شبکه اسکای نیوز عربی، این اقدام در پاسخ به شلیک نزدیک به ۱۳۰ موشک از سوی گردان‌ های «قدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی […]

 جنگنده ‌های رژیم صهیونیستی در پاسخ به پرتاب موشک از سوی جهاد اسلامی به سرزمین ‌های اشغالی، چندین بار غزه را بمباران کردند.به گزارش گروه دریافت خبر عصر ما به نقل از شبکه اسکای نیوز عربی، این اقدام در پاسخ به شلیک نزدیک به ۱۳۰ موشک از سوی گردان‌ های «قدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین به جنوب سرزمین‌ های اشغالی بود.

999-64

بنا بر این گزارش، جنگنده‌ های رژیم صهیونیستی از بعد از ظهر چهارشنبه نزدیک به ۲۹ منطقه را در نوار غزه بمباران کردند.به گفته منابع اسرائیلی سلسله حملات رژیم صهیونیستی مراکز نظامی متعلق به گردان ‌های قدس و قسام شاخه نظامی حماس در جنوب غزه را هدف قرار داده و برخی از این مراکز چند بار بمباران شدند. حملات مذکور هیچگونه تلفات جانی در پی نداشت.گردان ‌های قدس در واکنش به کشته شدن سه تن از اعضای خود در حمله هوایی رژیم صهیونیستی، بش از ۱۳۰ موشک، گلوله کاتیوشا و خمپاره به سوی سرزمین‌ های اشغالی شلیک کردند. فرماندهان رژیم صهیونیستی در پی این اقدام نشستی برگزار کردند و در آن مقرر شد تا “ضربه قوی به جهاد اسلامی” وارد شود.

صالح البردویل، از اعضای ارشد جنبش حماس با مسئول دانستن رژیم صهیونیستی تاکید کرد: هرگونه بالا گرفتن تنش‌ در کرانه باختری بر عهده تل‌آویو است.وی گفت: ما نمی‌خواهیم با اسرائیل تنش داشته باشیم اما اگر دشمن حماقتی کند پاسخ آن را خواهیم داد.بنیامین نتانیاهو، نخست ‌وزیر رژیم صهیونیستی پیشتر گفته بود که تل ‌آویو با قدرت پاسخ حملات از سوی غزه را خواهد داد و آویگدور لیبرمن، وزیر امور خارجه این رژیم نیز خواستار اشغال دوباره غزه شد.

گردان‌ های قدس روز چهارشنبه اعلام کردند که بیش از ۱۳۰ موشک و گلوله خمپاره به سوی جنوب سرزمین‌ های اشغالی شلیک کرده‌اند که این آمار از سال ۲۰۱۲ تاکنون بی‌سابقه بوده است.

گردان ‌های قدس تاکید کردند: این عملیات تنها حملاتی محدود و حساب شده علیه تجاوزات رژیم صهیونیستی بود و در صورت ادامه اقدامات اسرائیل، پاسخی کوبنده به تل‌آویو داده خواهد شد.بنا بر اعلام رسانه‌ های صهیونیستی، آژیرهای خطر در بیشتر مناطق جنوب سرزمین ‌های اشغالی به صدا درآمده و سامانه‌ های گنبد آهنین رژیم صهیونیستی توانست چند موشک را در آسمان منفجر کند.