اشغالگران صهیونیست در مدرسه «الفاخوره» قتل‌عام کردند

منابع فلسطینی اعلام کردند که ارتش رژیم صهیونیستی مرتکب کشتار جدیدی در مدرسه الفاخوره در جبالیا واقع در شمال غزه شد که صدها شهید و زخمی بر جای گذاشت.به گزارش خبرگزاری فلسطینی معا، ارتش رژیم صهیونیستی امروز (شنبه) مدرسه الفاخوره وابسته به آژانس امداد و کار آوارگان فلسطینی (آنروا) در جبالیا واقع در شمال غزه […]

منابع فلسطینی اعلام کردند که ارتش رژیم صهیونیستی مرتکب کشتار جدیدی در مدرسه الفاخوره در جبالیا واقع در شمال غزه شد که صدها شهید و زخمی بر جای گذاشت.به گزارش خبرگزاری فلسطینی معا، ارتش رژیم صهیونیستی امروز (شنبه) مدرسه الفاخوره وابسته به آژانس امداد و کار آوارگان فلسطینی (آنروا) در جبالیا واقع در شمال غزه را هدف قرار داد که منجر به شهادت و زخمی شدن صدها تن شد.

منابع اعلام کردند که در این حمله بیش از ۲۰۰ تن شهید شدند.هزاران آواره فلسطینی به دلیل تداوم حملات رژیم صهیونیستی به این مدرسه پناه برده بودند عدنان ابوحسنه مشاور رسانه‌ای آنروا به الجزیره گفت: ما هر روز به طرف اسرائیلی از مکان مدارس و مراکز خود برای آوارگان اطلاع می‌دهیم.ویدیوهایی که از این حمله منتشر شده، پیکر شهدایی را نشان می‌دهد که تعدادی از آن‌ها از زنان و کودکان هستند.

این اقدام چند ساعت بعد از عملیات تخلیه بیمارستان الشفا در غزه صورت می‌گیرد. ارتش رژیم صهیونیستی یک ساعت برای تخلیه این بیمارستان مهلت داده بود.از سوی دیگر گردان‌های سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که شهرک‌های «بئیری» و «مفتاحیم» و پایگاه «تسیلم» را با چندین موشک هدف قرار داده است. همچنین منابع اعلام کردند که آژیرهای خطر مجددا در شهرک‌های غلاف غزه و عسقلان به صدا درآمده است.