هشدار المالکی به پروژه بی‌ثبات‌سازی عراق

«نوری المالکی» نخست‌وزیر اسبق و رهبر گروه «ائتلاف دولت قانون» در عراق، نسبت به طرح‌های دشمنان برای بی‌ثبات کردن کشورش هشدار داد. دفتر رهبر ائتلاف دولت قانون روز دوشنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که المالکی در دیدار با «عثمان الغانمی» وزیر کشور عراق، به پروژه‌های دشمنان برای بی‌ثبات کردن کشورش هشدار داده و از […]

«نوری المالکی» نخست‌وزیر اسبق و رهبر گروه «ائتلاف دولت قانون» در عراق، نسبت به طرح‌های دشمنان برای بی‌ثبات کردن کشورش هشدار داد. دفتر رهبر ائتلاف دولت قانون روز دوشنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که المالکی در دیدار با «عثمان الغانمی» وزیر کشور عراق، به پروژه‌های دشمنان برای بی‌ثبات کردن کشورش هشدار داده و از وی خواست که آنها را ناکام کند.به نوشته این بیانیه، دو طرف در این دیدار مسائل امنیتی عراق را بحث و بررسی کردند.

المالکی با تاکید بر نقش وزارت کشور در حفظ امنیت داخلی، خواهان گسترش و افزایش اقدام‌های امنیتی و ناکام گذاشتن طرح بی‌ثبات‌سازی این کشور توسط دشمنان عراق شد.«مصطفی الکاظمی» نخست‌وزیر عراق و بسیاری از وزیران دولت وی در طول سه ماه گذشته از زمان تشکیل دولت جدید به ریاست الکاظمی با نوری المالکی دیدار کرده و پیرامون اوضاع کشور با او گفت و گو و مشورت کرده‌اند.