ظریف: انسانیت، تروریسم اقتصادی آمریکا را شکست می‌دهد

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز شنبه در توییتی به مناسبت تکریم خیرین و تلاش آنها در کمک به روند مقابله با کرونا نوشت: انسانیت تروریسم اقتصادی آمریکا را شکست می‌دهد.محمدجواد ظریف امروز در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: امروز در تقویم ما روز «تکریم خیرین» است. انجام کارهای خیر و نیکوکاری سنت […]

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز شنبه در توییتی به مناسبت تکریم خیرین و تلاش آنها در کمک به روند مقابله با کرونا نوشت: انسانیت تروریسم اقتصادی آمریکا را شکست می‌دهد.محمدجواد ظریف امروز در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: امروز در تقویم ما روز «تکریم خیرین» است. انجام کارهای خیر و نیکوکاری سنت دیرینه مردم ایران است. در طول ماه رمضان با همدلی به نیازمندان کمک و میلیون‌ها ماسک و ضدعفونی‌کننده فراهم شد.

رئیس دستگاه دیپلماسی در این توییت ، تصاویری نیز از همیاری ایرانیان در مبارزه با ویروس کرونا به همراه آن منتشر کرده و نوشته است: انسانیت، کووید ۱۹ و تروریسم اقتصادی آمریکا را شکست می‌دهد.به پیشنهاد وزیر آموزش و پرورش و با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی، پانزدهم رمضان (میلاد امام حسن مجتبی (ع))، در تقویم رسمی کشور به نام «روز ملی تکریم خیرین» نامگذاری شده است.