در ۹ ماه سال‌جاری صورت گرفت؛

تولید بیش از ۶ میلیون مگاوات برق در نیروگاه رامین باوی

در نه ماهه سال جاری صورت گرفت; بیش از ۶ میلیون مگاوات تولید برق در نیروگاه رامین اهواز. به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : محسن حافظی بیرگانی سرپرست این نیروگاه با اعلام این خبر گفت: در نه ماهه نخست سال جاری توانستیم ۶ میلیون و ۲۵۱ هزار و ۹۰۲ مگاوات ساعت انرژی برق […]

در نه ماهه سال جاری صورت گرفت; بیش از ۶ میلیون مگاوات تولید برق در نیروگاه رامین اهواز. به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : محسن حافظی بیرگانی سرپرست این نیروگاه با اعلام این خبر گفت: در نه ماهه نخست سال جاری توانستیم ۶ میلیون و ۲۵۱ هزار و ۹۰۲ مگاوات ساعت انرژی برق در نیروگاه رامین تولید نماییم.
حافظی میزان ساعت کارکرد واحدهای تولیدی نیروگاه رامین در ۹ ماهه سال جاری را ۳۱ هزار و ۶۷۷ ساعت ذکر نمود که نسبت به سال گذشته روند رو به رشدی داشته است.
وی اظهار امیدواری کرد: با تعمیرات اساسی واحد شماره ۵ این نیروگاه و نیز تعمیرات میان دوره ای و رفع محدودیت سایر واحدها در نیمه دوم سال جاری ، بتوانیم با آمادگی مطلوبی به استقبال تابستان سال آینده رفته و آسایش را برای مردم، صنایع و سایر مصرف کنندگان فراهم کنیم.
لازم به ذکر است که نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و نقش مهمی در تامین برق مورد نیاز استان خوزستان و پایداری شبکه برق کشور ایفا می کند.